پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

7 Comments

 1. 6

  ferferi

  طرح های ملی رو به نام افراد خراب نکنیم بیلان کاری افراد کاملا روشنه “من آنم که رستم بود پهلوان”

 2. 5

  همشهری

  اهیابی نمایش ‘دختری بر آب خروشان’ به جشنواره بین المللی تئاتر فجر
  تبریز – ایرنا – نمایش ‘دختری بر آب خروشان’ به جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافت.
  [راهیابی نمایش ‘دختری بر آب خروشان’ به جشنواره بین المللی تئاتر فجر]

  به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، نمایش ‘دختری بر آب خروشان’ کاری از گروه تئاتر ‘اوینار’ شهرستان مرند با حضور در دهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان موفق به کسب رتبه برتر کارگردانی شده و به جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافت.
  نمایش یاد شده برداشتی آزاد از داستان فولکلوریک آذربایجان به نام ‘سارای’ است که نویسندگی و کارگردانی آن را ‘مهدی صالحیار’ بر عهده داشته و ‘فاطمه تیموری’، ‘جواد حاتمی’، ‘محمد کهنسالی’، ‘علی پاسبانی’، ‘ائلشن موسی خانی، ‘پویا خدایی’ و ‘حسن خدمتی’ در آن به ایفای نقش پرداخته اند.
  گروه تئاتر ‘اوینار’ برای ششمین سال متوالی در جشنواه بین المللی تئاتر فجر که بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار می شود، حضور خواهد یافت.

 3. 4

  همشهری

  ﻣﯿﮕﻦ ﺭﻭﺯ ﻗﯿﺎﻣﺖ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﻋﻀﺎﯼ ﺑﺪﻥ ﺑﻪ ﺳﺨﻦ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ ﻭ ﺷﻬﺎﺩﺕ ﻣﯿﺪﻥ !
  .
  .
  .
  .
  .
  ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﻣﻨﺘﻈﺮﻡ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﺍﻭﻥ ﺁﭘﺎﻧﺪﯾﺲ ﺑﯿﮑﺎﺭ ﭼﻪ ﺣﺮﻓﯽ ﻭﺍﺳﻪ ﮔﻔﺘﻦ ﺩﺍﺭﻩ
  ﺍﻭﻥ ﻭﺳﻂ !

 4. 3

  همشهری

  سلام/پیشنهاداتی برای پویایی صنعت کشاورزی مرند:۱-برگزاری جشنواره زردالوی مرند نظیر جشنواره پسته وزعفران وسیب که زردالوی مرند معروفیت جهانی دارد ودر این میان سرش بی کلاه مانده است۲-ساخت سیلو وسردخانه ای مدرن ۳-نصب دستگاه ضد تگرگ وسرما که در تمام شهرها جز مرند انجام گرفته است ۴-راه اندازی مرکز تحقیقات کشاورزی مرند ۵-به سرانجام رساندن شهرک دامپروری یامچی ۶-کار کارشناسی برای صنایع تبدیلی مثلا چون مرند مرکز تولید افتابگردان وچغندر است کارخانجات روغن وقند و… بازدهی اقتصادی زیادی میتواند داشته باشد ۷-تبدیل کشتارگاه به صنعتی وابرومند ۸-ایجاد پژوهشکده زعفران وپسته وزردالوی شهرستان و…

 5. 2

  وفائی

  سلام .
  آیا بهتر نیست که فرماندار محترم در حین مصاحبه اشاره می کردند که آیا نماینده نیز در این کار نقش داشتند یا نه ؟
  چرا برخی مسئولین در مصاحبه ها تمامی موارد را اشاره نمی کنند تا برخی بهره برداری های سیاسی در آستانه انتخابات صورت نگیرد ؟
  ممنونم .

 6. 1

  همشهری مرندی

  بله کلا نگاه دولت تدبیر و امید به مرند خیلی عالی هست مخصوصا در حوزه آب و کشاورزی با تلاش فرمانداری و استانداری ولی در انتقال آب ارس به شهرستان مرند تلاش های نماینده محترم مرند و جلفا از یاد رفته ؟؟ ما هرگز تلاش ها و پیگیری های آقای دکتر حسن نژاد را از یاد نمی بریم . و از زحمات ایشان هم تشکر می کنیم .

  1. 1.1

   واقع بین

   آره واقعا یه طرح ۷-۸ ساله حالا به اسم ایشون ختم بشه!!!…اونم دم انتخابات !!! …یه بنر تبلیغاتی دیقه نودی ی ی ی ی ی ی…………

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved