رضا اباذری مجددا بعنوان رئیس اتاق اصناف شهرستان مرند انتخاب شد

یاشیل وطن: در انتخابات اتاق اصناف شهرستان مرند رضا اباذری برای دومین بار متوالی به عنوان رئیس اتاق اصناف شهرستان مرند انتخاب شد .

photo_2015-10-29_10-04-36

  در این انتخابات داخلی  که روز گذشتهبرگزار شد تغییراتی نیز در هیئت مدیره جدید صورت گرفت

اباذری رئیس اتاق اصناف –  پور سعید نائب الرئیس اول –  غفاری نائب الرئیس دوم –  شیخ الاسلامی خزانه دار –  اکبری دبیر انتخاب شدند 

گفتنی در حال حاضر شهرستان مرند دارای ۱۸۵۰۰ هزار واحد صنفی با ۳۷ اتحادیه وابسته به اتاق اصناف در رسته های مختلف فعالیت دارند

رئیس اتاق اصناف شهرستان مرند در حاشیه برگزاری این انتخابات با اشاره به همدلی و همکاری نزدیک  کلیه اتحادیه های تابعه وپلیس امنین و نظارت بر اماکن عمومی  و مساعدتهای معاون استاندار آذر بایجانشرقی و فرماندار ویژه مرند ،رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت و کانون بسیج اصناف شهرستان مرند  ، از سامان دهی و هوشمند سازی اتحادیه تابعه خبر داد .

 اباذری در ادامه اراه‌اندازی  سامانه پیام کـوتـاه اتاق اصناف شهرستان مرند با هدف تکریم ارباب رجوع و جلوگیری از اتلاف وقت مراجعان با شماره جدید و امکانات کاملتر را از دیگر اقدامات انجام شده ذکر کرد و افزود :سامانه پیـامـک اتحادیه با شماره ۵۰۰۰۴۶۸۱۳۳ دراختیار کلیه هیئت مدیره ، اعضاء اتحادیه های صنفی و همشهریان محترم می باشد.کلیه اخبار کوتاه اتاق اصناف شهرستان از این طریق به اطلاع عموم خواهد رسید ،وی از همکاران خواست هر گونه انتقادات ، پیشنهادات خود را از این طریق می توانید با اتاق در میان بگذارید.

 وی همچنین اظهار داشت بمنظور ارائه خدمات به شهروندان کلیه همشهریان محترم نیز می توانند انتقادات ، پیشنهادات ، شکایات و تقدیرات خود از کلیه اصناف شهرستان مرند ، با درج مشخصات کامل واحد صنفی به هیمن شماره ارسال نمایند.

اباذری گفت: کلیه اطلاعیه های اتاق اصناف تا اطلاع ثانوی فقط از طریق این شماره ارسال می گردد لذا همکارانی که شماره خود را عوض نموده اند یا پیامکها را دریافت نمی نمایند یک پیام کوتاه شامل نام و نام خانوادگی و نام اتحادیه و سمت خود  را به شماره فوق ارسال نمایند.

وی در خاتمه تشکیل اتاق فکر را از دیگر برنامه های جدید برای بهرمند شدن از نظرات کار شناسان و پیشکستوان برای بهبود ارائه هربیشتر خدمات اصناف برای شهروندان برشمرد.

منبع: اخبار به روز مرند

یک نظر

  1. افسانه مظفرى

    کاش تمام انتخابات انجام شده در شهر مرند مانند انتخابات اصناف بود بدون هیچ ملاحضات سیاسى ًو دولتى انتخابات مستقل که فقط براساس لیاقت وکارایی افراد است..رضا اباذرى از جنس مردم است