پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

6 Comments

 1. 5

  یونس

  زیاد امیدورار نباشید !! این طرح قبلا برای دشت مرند(یکانات- هرزندات) با ۱۶ هزار هکتار و یک خط برای آب شرب مرند و روستاهای تابعه بود!! الان که مسیر طرح عوض شده دیگر دشت مرند(یکانات) از این طرح بی بهره میشه میره مستقیم تبریز و دریاچه ارومیه!!

  1. 5.1

   همشهری مرندی

   خواب دیدی خیر باشه

 2. 4

  همشهری مرندی

  تقدیر و تشکر از تمامی مسولین مرند مخصوصا نماینده محترم مردم شریف شهرستان های مرند و جلفا در پیشرفت این پروژه عظیم و مهم

 3. 3

  همشهری

  ایجاد پایگاه دائمی انتقال خون در شهرستان اهر
  شهرستانها ۱۰:۳۰:۳۰ ۱۳۹۴/۰۸/۱۹
  ۹۴۸-۵۱۹۰-۵ کد خبر

  فرماندار اهر از افتتاح چند طرح و پروژه عمرانی و اداری از جمله ساختمان پایگاه انتقال خون و ساختمان پزشکی قانونی این شهرستان در تا سال ۹۵ خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان‌شرقی، سید محمد عابدی، در جمع مدیران و مسئولان شهرستان اهر گفت: با اختصاص اعتبارات لازم علاوه بر افتتاح ساختمان انتقال خون و پزشکی قانونی در این شهرستان کلنیک تخصصی بیمارستان باقرالعلوم نیز تا آغاز سال جاری افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

  وی، همچنین از اختصاص قیر رایگان برای طرح های عمرانی راه های روستایی نیز خبر داد و گفت: در سال جاری با مشارکت مردم روستاها زیرساخت های راهی بیش از ۳۰ روستای اهر آماده آسفالت ریزی شده و این تعداد در حال حاضر راه بیش از ۱۳ روستا آسفالت ریزی شده و مابقی آسفالت راه روستایی تا پایان سال به اتمام خواهد رسید.

  عابدی، در ادامه از افتتاح ۲۰ کیلومتر از فاز اول بزرگراه اهر-تبریز نیز خبر داد و افزود: با اختصاص و تزریق ۹۰ میلیارد ریال اعتباری که رئیس جمهور قول آن را داده بودند و تخصیص این اعتبار به پیمانکاران مجرب امیدواریم این بزرگراه تا پایان سالجاری به اتمام برسد.

  فرماندار شهرستان اهر از سرمایه گذاری سرمایه گذاران خارجی نیز در این شهرستان خبر داد گفت: تاکنون چندین شرکت سرمایه گذاری در این شهرستان جهت انجام پروژه های خود آمادگی نشان دادند که از جمله آنها شرکت یونیت ترکیه می باشد.

  وی، افرزود: این شرکت ترکیه ای با سرمایه یک میلیارد دلار اماده سرمایه گذاری در بخش تأمین برق با تولید ۴۰۰مکاوات برق در منطقه سامبران احداث و می توانند باعث جذب اشتغال برای جوانان این شهرستان باشد. اقایان مسئول وخبرنگاران در مرند:از پایگاه انتقال خون تعطیل شده مرندو احداث پایگاه جدیدانتقال خون ونیروگاه ۱۰۰۰مگاواتی وعده داده شده وزیر نیرو وقتلگاههای مرند-جلفا ومرند-ایواغلی ومنطقه ویژه مرند چه خبر؟

 4. 2

  همشهری

  کاش به فکر نیروگاه برق ۱۰۰۰مگاواتی وعده داده شده وزیر نیرو باشند چون بعدا به مشکلات اساسی برخورد خواهند کرد

 5. 1

  همشهری مرندی

  یاشاسین مهندس کرمی

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved