در ۲۴ ساعت گذشته / سوانح رانندگی در مرند با ۱۱ کشته و زخمی

Capture

به گزارش یاشیل وطن، در ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان مرند و جاده های منتهی به این شهرستان سه سانحه رانندگی روی داده و موجب کشته و زخمی شدن ۱۱ تن گردید.

در اولین سانحه که عصر روز پنجشنبه در حوالی تصفیه خانه مرند اتفاق افتاد در پی واژگونی یکدستگاه سواری پژو یک تن کشته و شش عضو دیگر یک خانواده بشدت مصدوم شدند.

همچنین ساعت ۲۲ پنجنشبه شب واژگونی یکدستگاه سواری پژو در جاده مرند – تبریز و حوالی روستای ” یام” این شهرستان جراحت شدید زن ۳۵ ساله را در پی داشت.

در ادامه صبح امروز  جمعه ۶ آذرماه برخورد یکدستگاه سمند با پژو ۲۰۶ و واژگونی همزمان یکدستگاه پیکان وانت در حوال روستای ” قاپلیخ” در جاده مرند – بازرگان یک نفر کشته و یک فرد دیگر مجروح شد.

در روزهای اخیر حوادث رانندگی در شهرستان مرند زیاد شده است.

ختم خبر/

10 نظر

 1. خدا اموات رییس راهنمایی قبلی را بیامرزد که حداقل سه تا تقاطع را سر و سامان داد و ماموراش در خیابانها دیده می شدند . حالا چهارراه ۷تیر ……………..

 2. جعفر مردانی زنوز

  بنام خدا باتوجه به کثرت تصادفات درجاده مرند جلفا دراین ماه امیداست مسولین نسبت به حل این مشکلات مربوطه اقدامات جدی به عمل اورند کم کاری اداره راه وترابری شهرستان وبی توجهی مسولین استانی به شهرستان مرند یک عادت شده وقربانی این بی مسولیتیها انسانهای بیگناه میباشد میباشد دراستانه انتخابات حداقل کسانی که خودرا سفینه نجات مردم ازمشکلات معرفی میکنند حرکتهای عملی درجهت اتمام جاده مرند جلفا بکنند نمایندگان وعده های که درقبل از انتخابات به مردم مظلوم شهرستان مرند میدهند درصد کمی از قولهای خود عمل میکردنند مردم این مشکلات را نداشتند .به امید ظهور اقاامام زمان(ع) جعفر مردانی شورای شهر زنوز

 3. محمد رضا وفائی

  با سلام .
  اولا : غیر تخصصی بودن و فامیلی بودن و سفارشی بودن برخی مسئولین در مسند مدیریتها ؛
  ثانیا : بی برنامه بودن و نا آشنا بودن برخی مسئولین به محدوده و مسائل حوزه مدیریتی خودشان ؛
  ثالثا : ترس برخی مسئولین از انتقاد و یا ارائه برنامه جامع و مدون و هزینه دار بودن طرحها به جهت عزل شبانه از مسند ؛
  و از همه مهمتر ضعف برخی مدیریت های ضعیف باعث شده که سکوت اختیار کنند و بله قربان گو باشند و توکل به خدا کنند تا فعلا در پست خود باقی بمانند .
  بقول مثل معروف که میگوید :
  « آهسته بیا ، آهسته برو که گربه شاخت نزنه .»
  ممنونم .

 4. امسال خدا مرندو گرفته.تو حادثه ۱۰ خرداد آتش سوزی دایی عزیزمو از دست دادم بعد اون همش خبرای تصادف شنیدیم توروخدا یکی رسیدگی کنه دیگه تا کی میخوان بی تفاوت باشن آخه به خدا سر خودشون نیومده نمیدونن چقد سخته از دست دادن عزیز

 5. با سلام، مسولان خاین نیستند، در بحث تصادفات همواره خداقل هشتاد و پنج درصد عامل تصادف عوانل انسانی و بی احتیاطی راننده است
  در مورد تعریض معابر هم بهرحال با توجه به بودجه تخصیصی استان عمل میشه

 6. با سلام
  به نوبه خودم از زحمات شما در امر اطلاع رسانی تقدیر و تشکر می کنم

 7. چی بگم آخه!سر خود مسئولین هم بیاد تا بفهمن

 8. مسئولیت تمام این حوادث مسئولان خائنی هستند که به مرند خیانت کرده اند………………………………فکرش شده موتور گرفتن غافل از امنیت جاده ها و ترافیک شهر به زودی هم مقاله ای در این مورد منتشر خواهم کرد.

 9. آسوده بخوابیم شهر در امن و امان است……..

 10. ما که خسته شدیم از بس تصادفهای شهر ترانزیتی مرند را شنیدیم شما ومسئولین را نمیدانم چون مشخص نیست امار قربانیان این قتلگاهها باید به چند برسه تا فکری به حال دو بانده کردن این مسیرها بکنند!!!