پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

12 Comments

 1. 12

  مهدی

  خدایی برید قدر اقای سازدارو بدونید ۴سال فقط واسه منطقمون زحمت کشید/نماینده های قبلیم فقط ایشونو تخریب کردن/

 2. 11

  محمد رضا وفائی

  با سلام .
  بقول امثال معروف که می گوید :
  به عمل کار برآید نه شعار .
  مشک آنست که ببوید نه آنکه عطار بگوید .
  خوب شد که خود خندیدی والا می خندیدیم .
  ممنونم .

 3. 10

  م.ش

  منم موافق رای اقای با عنوان معترض هستم……………….

 4. 9

  شهروند مرندی

  من فقط میتونم بگم این بی کفایتی مدیران مرند را نشان میدهد چرا که یک شهری که در جنوب کشور با ۱۲۰۰ نفر جمعیت به نام سرگز احمدی سالانه سه میلیارد تومان بودجه دریافت میکند ولی دهستان دولت اباد که نزدیک به ۱۵ هزار جمعیت دارد و قطب تولید میوه و خشکبار و فراورده های دامی را دارد مسئولین نمی توانند یک پل سه میلیاردی رو احداث کنند.

 5. 8

  مرتضي مرندي

  من بعنوان هئیت علمی دانشگاه پیام نور مرند این را میتوانم اقرار کنم که نمایندگان خود را سفره دار طرحهای دهه ۴۰ میکنند . متاسفم مئولینی که به پیشنهاد نماینده محترم انتخاب شده اند در بهبوهه انتخابات بی لیاقت شده اند و باید پاسخگو نقصانهای مالی دولتی باشند . در حالیکه نمایندگان تنها مسئولینی هستند که با مسئولینی ملی ارتباط دارند . تا…..

 6. 7

  همشهری

  آبی که به مقصد نمی‌رسد/ دشت‌های مرند هنوز تشنه هستند
  انتقال آب رود ارس به مرند
  شناسهٔ خبر: ۲۹۸۳۷۷۶ – دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴ – ۰۷:۲۴
  استانها > آذربایجان شرقی
  مرند- استفاده از آب رود ارس برای شرب و کشاورزی مردم مرند سال‌هاست تبدیل به یک آرزو شده است ، کودکانی که جوان و جوانانی که پیر می‌شوند و از خود می‌پرسند آیا این آب به شهرستان مرند خواهد رسید.

  خبرگزاری مهر – گروه استان‌ها: کلنگ انتقال آب رود ارس به مرند در سال ۱۳۸۱ توسط مسئولان وقت وزارت نیرو به زمین زده و مقرر شد در عرض پنج سال آب به دشت‌های شهرستان جلفا، مرند و این طرح به بهره‌برداری برسد.

  طرح آب‌رسانی به دشت‌های مرند گرچه از سال ۹۲ پیشرفت خوبی داشته اما باید گفت به دلیل کمبود اعتبارات سال‌هاست که با تغییر هر دولت با مشکلات بسیاری دست‌وپنجه نرم می‌کند و با این اوصاف هنوز این آب به دشت‌های تشنه منطقه نرسیده است و مردم نیز منتظر سرانجام ین طرح هستند و زمین‌هایشان نیز در عطش رسیدن آب له‌له می‌زنند.

  حالا گفته می‌شود قرار است انتقال آب از رود ارس که برای آب کشاورزی و شرب شهرستان‌های جلفا و مرند صورت می‌گیرد، با خط انتقال آب به دریاچه ارومیه هر سه خطوط یکی شوند تا دریاچه ارومیه نیز مثل مردم مرند از بی‌آبی نجات پیدا کند.

 7. 6

  محمد

  کمی صبر، سحر نزدیگ است و از آقای نماینده نیز از بابت پی گیری و فرافکنی نهایت تشکر را داریم و مثال این شبیه آن است که : کشاورز فداکار را خواب گرفت، افسوس که مزرعه ما را آب گرفت و بنده نمی دانم نماینده محترم این چهار سال کجا بود در صورتیکه اگر انصاف به خرج دهد این طرح از مصوبات و طرح های نمایندگان قبلی بود و اگر پی گیری می شد تا کنون منتج به نتیجه می شد و امید وار است انشاا… با خاتمه موارد پیش آمده قبلی در شهرداری طرح فوق نیز به سر انجامی برسد.
  ـــــــــــــــــ
  یاشیل وطن: دوست عزیز این طرح هیچ ارتباطی به نمایندگان پیشین ندارد. محضر همه آنها احترام قائیلم اما اگر تلاشهایی هم کرده باشند هیچ نتیجه ای نگرفته بودند.
  متشکر

 8. 5

  همشهری

  جواب امیل فرستاده شد یک نگاهی بیاندازید!

 9. 4

  محمدرضا

  سلام، محل پروژه مذکور خارج از محدوده خدماتی شهرداری مرند می باشد و مطابق قانون شهرداری ها، شهرداری صرفا در محدوده خدماتی با توجه به طرح تفصیلی منصوب می تواند نسبت به تملک اراضی اقدام نماید. بنابراین هیچ گونه مسئولیتی متوجه شهرداری مرند نیست. و بهتر است با افزایش سواد حقوقی از فرافکنی و اتهام زنی اجتناب نماییم.هرچند که ایام انتخابات نزدیک است ولی رعایت انصاف امری لازم است.
  اللهم وفقنا لما تحب وترضى
  ــــــــــــــــــ
  یاشیل وطن: دوست عزیز اولا نصف پروژه در محدوده شهر مرند است و شهرداری هم نصف هزینه را میدهد و نصف مابقی را راه آهن میدهد. در ثانی اتفاقا شهرداری ها می توانند در خارج از شهر سرمایه گذاری یا طرح احداث کنند. اخیرا طرح مسجد جامع شهر ورزقان توسط شهرداری تهران ساخته شد. و صدها نمونه دیگر.

 10. 3

  همشهری

  از جواب ما خبری نشد جناب مهندس نصیری؟
  ــــــــــــــــ
  نصیری: ایمیلی برایتان ارسال شده است اول تکلیف آن را مشخص کنید.

 11. 2

  حسن

  سلام جناب اقای نصیری از شما در خواست می کنم بی طرف باشید و فقط حرفهای حسن نژاد را چاپ نکنید و سخنان جناب مهندس کرمی را نیز پخش کنید شما وقتی فقط سخنان اقای حسن نژاد را تو سایت قرار می دهید به یاد داشته باشید جناب کرمی واقعا خدمات ارزشمندی داره انجام می ده
  ــــــــــــــ
  یاشیل وطن: سلام/ ما همیشه استقلال و بی طرفی را حفظ کرده ایم و محضر همه مسئولین احترام لازم را داریم. پس از انتشار یادداشت بنده، دکتر حسن نژاد پاسخ دادند و ما موظف به انتشار بی کم و کاست هستیم. اینک با کمال اشتیاق منتظر پاسخ مهندس کرمی نیز هستیم. مطلب داشته باشند یاشیل وطن آماده انتشار است و کاری به خدمات دیگر عزیزان نداریم .

 12. 1

  مرندي

  بس شما چطور ؟ الحمدالله که پای شما در کل امورات ریز و درشت منطقه است ؟

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved