پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

5 Comments

 1. 4

  مصیب عریلو

  با سلام و خسته نباشید به مدیریت و همکاران یاشیل وطن
  امروز ضعف مدیریت فرماندار و آموزش و پرورش و سایر نهادهای ذیربط مرند در رابطه با عدم تعطیلی مدارس با توجه به بارش برف مشخص شد ، و عده ای بچه ها را روانه مدرسه کردیم که اسیر برف و سر سره بازی ماشین ها در مسیر مدرسهبودند و بعد از ساعت ها به مدرسه رسیدند و عده ای هم که بچه هاشونو را به مدرسه نفرستانده بودند و این ناهماهنگی باعث شده که بچه ها وقتشان را در مدرسه به بطالت بگذرانند و هیچی دیگه ، کی باید در این میان جوابگوی این بی برنامگی باشند…….

 2. 3

  هستی رضایی

  خسته نباشید از برنامه های خوبتان .لطفاً به آقای فرماندار محترم بگید دراین این منطقه شهرک میلاد .تواین بارش برف بچه ها راچطور به دور ترین مدرسه ها بفرستیم .اینجا مدرسه راهنمایی وجود نداره .هردفعه که برف میباره جاده ها بسته میشه .
  ممنون

 3. 2

  مصیب عریلو

  مدیریت محترم یاشیل وطن
  لطفا به مدیر آموزش و پرورش و فرماندار پرتلاش اعلام بفرمائید که با توجه به بارش شدید برف حتما به فکر برگشت بچه ها به خانه هایشان باشند ، بخصوص مدرسه ایمان که در ارتفاع می باشد و بارش برف شدید است ، ما گفتیم فردا نگوئید که ما …..به فکر مدیریت بحران باشید

  1. 2.1

   یه هموطن

   با سلام خدمت گروه خبری یاشیل وطن و تشکر از اطلاع رسانی به موقع .
   لطفا به گوش مسولین برسونید سردی هوا به کودک و پیر و جوان رحم نمی کنه. دیروز سردی هوا نشان
   گر وضعیت امروز بود. مسولین محترم لطف می کردند دیشب اعلام می کردند که امروز ابندایی یا آمادگی تعطیل بشه.
   برف امروز صبح هم که وضعیت همه چیز و مشحص میککرد. نه تنها ابتدایی بلکه بعضی دبیرستانی ها هم نمی تونستن سر کلاس حاضر باشن.
   همه مردم شهر در یک منطقه خوب یا وضعیت …….. نیستن که با بارش برف مشکلی در رفت و آمد نداشته باشن.
   شاید

 4. 1

  مصیب عریلو

  باسلام از اطلاع رسانی در مورد بارش برف و تعطیل نبودن مدا س،متاسفانه اطلاع رسانی آموزش و پرورش ضعیف بوده و حتما امروز مدارس باتوجه به بارش شدید برف باید تعطیل می شدند

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved