جلسه شورای شهر برگزار شد/ ۶ گزینه شهرداری اعلام شدند

به گزارش یاشیل وطن، جلسه شورای شهر از ساعت ۱۸ در اتاق جلسه شورای شهر آغاز گردید.

۱ – جلسه با حضور هر ۱۱ عضو پیگیری شد.

یاشیل وطن / اخبار مرند, [۱۴.۱۲.۱۵ ۱۸:۱۵] ۲- هراسی: تلاش خواهیم کرد شهرداری براساس نعیارهایی که اعضای شورا بیان میکنند انتخاب کنیم. ضحبت کردن راحت است و عمل سخت. شهردار منتخب باید بتواند بدهی ها و منابع مالی را خوب مدیریت کند مخصوصا در این شرایط. از اعضای شورا درخواست میکنم گزینه پیشنهادی خود را بصورت مکتوب ارائه کنند تا در حضور جمع اعلام و بررسی گردد.

یاشیل وطن / اخبار مرند, [۱۴.۱۲.۱۵ ۱۸:۱۶] ۳- هر ۱۱ عضو حاضرند. حدود ۱۰ خبرنگار حیز در جلسه علنی حضور دارند. هم اینک آقای داود محمدی در حال سخنرانی است.

یاشیل وطن / اخبار مرند, [۱۴.۱۲.۱۵ ۱۸:۲۸] ۴- داوود محمدی :بنده گزینه ای ندارم و در مورد هیچ فردی به جمع بندی نرسیده ام. کلمه بحران در زبان همه جریان دارد واقعا چنین است. نفراتی را برخی از دوستان به بنده پیشنهاد دادند در موردشان مطالعه کردم و به جمعبندی نرسیدام.و این دلیل نیست که به نفرات پیشنهادی سایر دوستان مخالفت کنم اگر مخالفت کنم با در نظر گرفتن شرایط و معیار هاست. یک و نیم ماه فرصت داریم و نیازی به عجله نیست در قبال مردم و اتفاقاتی که افتاده است مسئولیم .نفرات مطرح شده بر اساس قرعه کشی و زمانبندی دعوت و برنامه ها و سخنان و رزومه اشان را بررسی کنیم. دفاع از برنامه ها توسط گزینه های شهرداری در جلسات آتی علنی و در حضور رسانه ها باشد

یاشیل وطن / اخبار مرند, [۱۴.۱۲.۱۵ ۱۸:۴۲] ۵-شیخ زاده : ۲۴ ماه پیش در این مکان جلسه انتخاب شهرداربود.ایکاش آقای هراسی ریس آن جلسه بود.برخی ها نگزاشتند ما اعلام مخالفت کنیم و حتی رای بدهیم.از آقای هراسی تشکر میکنم که اینک تدبیر کردند تا در حضور رسانه ها بحث کنیم.از خبرنگاران میخواهم مطالب رابه نام همان فرد بزنند.برخی ها سخنان بنده را به نام سایر افراد منتشر کردند.کارگر زحمت کش شهرداری که بعلت اتمام فصل کاری از کار بی کار شده اند چندین ماه حقوق خود را می طلبند. بنده گزینه ای برای شهردای ندارم. برخی ها به اعضای شورا مراجعه میکنند و گزین هاهی توانمندی هم مطرح هستند. هر کس اصلح باشد رای خواهم داد. خودم گزینه ای ندارم اما ۳ نفر را مطرح میکنم: دکتر مصطفی سالاری(دکتری عمران)،رسول حسین زاده(حقوقدان)، عیسی اسد لو(فوق لیسانس مدیریت پروژه متولد اهر )

یاشیل وطن / اخبار مرند, [۱۴.۱۲.۱۵ ۱۸:۵۰] ۶- عیسی زاده : گزینه ای ندارم اما با کمک و همت اعضای شورای شهر و همراهی مردم فردی را بعنوان شهردار انتخاب خواهیم کرد تا مشکلات را حل و شهر را آرمش ببخشیم.

یاشیل وطن / اخبار مرند, [۱۴.۱۲.۱۵ ۱۸:۵۵] ۷- روکا : امروز به جای اینکه به فکر شهردار باشیم ،باید دنبال یک مدیر باشیم چون برنامه ها اغلب وجود دارند فقط مدیری لازم است تا کارها را پیش ببرد.ان شاء الله اگر گزینه ای داشته باشم در روزه های آتی اعلام میکنم

یاشیل وطن / اخبار مرند, [۱۴.۱۲.۱۵ ۱۸:۵۹] ۸- عالی : دوستان اگر گزینه ای دارند معرفی کنند.کار از تئوری گذشته است. گزینه بنده مهندس علیپور است.وی مدیریت شهری و مدیریت استراتژیک دارد و ان شاالله می آیند و خود را بیشتر معرفی میکنند

یاشیل وطن / اخبار مرند, [۱۴.۱۲.۱۵ ۱۹:۰۱] ۹- بابایی : دو سه جلسه است که شرایط احراز شهردار را بحث کرده ایم.بنده تا کنون گزینه ای که صد در صد مورد حمایتم باشد ندارم. گزینه ای که در حال حاضر در نظر دارم بصورت مکتوب به ریاست شورا تحویل میدهم. به نظر بنده لزومی نیست گزینه ها فعلا مطرح شوند.

یاشیل وطن / اخبار مرند, [۱۴.۱۲.۱۵ ۱۹:۰۵] ۱۰-کوکبی : بنده نیز به روزمه و برنامه هیچ فردی قانع نشده ام، اما دنبال یک فرد لایق هستم تا مطرح کنم و برخی تماس ها با بنده تاثیری ندارد.

یاشیل وطن / اخبار مرند, [۱۴.۱۲.۱۵ ۱۹:۰۶] ۱۱- ابراهیمی : گزینه بنده مهندس حسین حسین پور (کارشناس ارشد مدیریت)

یاشیل وطن / اخبار مرند, [۱۴.۱۲.۱۵ ۱۹:۱۱] ۱۲- بی پروا : انتخاب شهردار موفق وظیفه شورای اسلامی شهر است و ما نیز باید بر اساس اعتماد مردم خیلی دقت کنیم.از مسئولین شهر تشکر میکنم یک فضای آرامی را ایجاد کرده اند تا اعضای شورای شهر در این مورد بررسی و پیگیری کنند. به کسی رای خواهم داد که پیشنهاد شورای شهر و مرندی الاصل باشد

یاشیل وطن / اخبار مرند, [۱۴.۱۲.۱۵ ۱۹:۱۲] ۱۳ – حق جو : کسی که خیر و صلاح شهرمان باشد مورد نظر من است. شهر دار منتخب کارهای سختی در پیش رو دارد.

یاشیل وطن / اخبار مرند, [۱۴.۱۲.۱۵ ۱۹:۱۳] ۱۴- هراسی : اگر اصحاب رسانه پبشنهادی دارند اعلام کنند.

یاشیل وطن / اخبار مرند, [۱۴.۱۲.۱۵ ۱۹:۳۲] ۱۵-هراسی : طبق گفته های مهندس کاوه ۱۰۰ میلیارد تومان مطالبات شهرداری داریم که دریافت خواهد شد. حتی بخشی از این مبلغ نیز راهگشا خواهد بود. شهردار منتخب میتواند با این منابع مشکلات را جمع بندی کند.

یاشیل وطن / اخبار مرند, [۱۴.۱۲.۱۵ ۱۹:۳۵] ۱۶- برخی از اصحاب رسانه در حال طرح پیشنهادات خود هستند.یکی از خبرنگاران پیشنهاد داد ، یکی از شورای شهر بعنوان شهردار انتخاب شود.مهندس کاوه و دکتر اسبقی و عالی باف توسط برخی از خبرنگارن پیشنهاد شد.اصحاب رسانه از این فرصت طرح پیشنهاد اعلام تشکر کردند.

یاشیل وطن / اخبار مرند, [۱۴.۱۲.۱۵ ۱۹:۴۴] ۱۷- یکی از خبرنگاران از اعضای شورای شهر خواست مدرک تحصیلی را شرط اول قرار ندهند چرا که برخی ها تجربه هایی بسیار گرانقدر و ارزشمند دارند در حالی که شاید مدرک تحصیلی زیاد مرتبط نباشد، پیشنهاد این است که گزینه سردار علیپور را بیشتر مورد توجه و بررسی قرار گیرد.چرا که داری سالها تجربه در عرصه سازندگی است.

6 نظر

 1. با سلام بنده بعنوان یک شهر وند مدیریت وفرد دلسوز به همشریان که تا حالا صدها نفر بیکار چه با سواد وچه بی سواد را به کارخانه های مختلف معرفی کرده وهمه آنها دعاگوی دکتر عا لیباف هستند وسابقه شهر داری در سه شهر آذر بایجانشرقی دارند بعنوان گزینه برای شهرداریپیشنهاد میکنم امیدوارم آقایان شورا در مورد ایشان تصمیمات لازم را اتخاذ نمایند

 2. سید حامد موسوی

  متشکر از اطلاع رسانی به موقع وجامع وکامل
  ارزوی توفیق از خداوند مننان ارزومندم.

 3. سلام به نظر بنده غیر از آقای کاوه در شرایط کنونی کسی نمی تواند شهرداری مرند را از شرایط بحرانی خارج کند، ایشان به تمام زیر و بم شهرداری اشرافیت کامل دارد، فردی منطقی، پاکدست وبا سابقه کافی در مدیریت شهری هستند. ضمن احترام به تخصص و سابقه افراد معرفی شده، افراد معرفی شده هیچ گونه سابقه ی عملی در خصوص مدیریت شهرداری ندارند تا آشنایی افراد معرفی شده با جو شهر و شهرداری زمان به هدر خواهد رفت.
  اللهم وفقنا لما تحب و ترضی

 4. مهندس علیپور با سالها سابقه کار در امور سازندگی و مدرک مدیریت شهری لایق است. البته بقیه عزیزان هم همه محترم هستند. سردار علیپرو دقیقا همان کسی است که میتواند دستهای آلوده را قطع کند. سردار در کردستان و سوریه فردی بسیار مهم با مدیریتی مثال زدنی هستن. ایشان در حد فرمانده یک لشگر موثر هستن و مدیریت یک شهر برایشان کاری سخت نیست. البته اگه قبول کنه بیاد.

 5. به عنوان یک شهروند مرندی آقای مهندس نصیری را با عنایت به قابلیت های بالایی که دارند به عنوان شهردامرند پیشنهاد میدهم تا شورای محترم ایشان را جزو گزینه هایی که مورد بررسی قرار میدهند مدنظر داشته باشند.ایشان هم یک انسان پاک هم پرجنب و جوش و هم متخصص در حوزه مسائل شهری هستند.
  ____________
  یاشیل وطن: کدام نصیری؟

  • سلام
   اعضای محترم شورا چقدر مطمئن هستند پس از تائید شهردار پیشنهادی آقایان ،شورا منحل نمیشه ؟!!! آیا تضمینی گرفتن یا نه ؟