پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

6 Comments

 1. 5

  ص-ج

  با سلام بنده بعنوان یک شهر وند مدیریت وفرد دلسوز به همشریان که تا حالا صدها نفر بیکار چه با سواد وچه بی سواد را به کارخانه های مختلف معرفی کرده وهمه آنها دعاگوی دکتر عا لیباف هستند وسابقه شهر داری در سه شهر آذر بایجانشرقی دارند بعنوان گزینه برای شهرداریپیشنهاد میکنم امیدوارم آقایان شورا در مورد ایشان تصمیمات لازم را اتخاذ نمایند

 2. 4

  سید حامد موسوی

  متشکر از اطلاع رسانی به موقع وجامع وکامل
  ارزوی توفیق از خداوند مننان ارزومندم.

 3. 3

  محمدذ

  سلام به نظر بنده غیر از آقای کاوه در شرایط کنونی کسی نمی تواند شهرداری مرند را از شرایط بحرانی خارج کند، ایشان به تمام زیر و بم شهرداری اشرافیت کامل دارد، فردی منطقی، پاکدست وبا سابقه کافی در مدیریت شهری هستند. ضمن احترام به تخصص و سابقه افراد معرفی شده، افراد معرفی شده هیچ گونه سابقه ی عملی در خصوص مدیریت شهرداری ندارند تا آشنایی افراد معرفی شده با جو شهر و شهرداری زمان به هدر خواهد رفت.
  اللهم وفقنا لما تحب و ترضی

 4. 2

  عارف

  مهندس علیپور با سالها سابقه کار در امور سازندگی و مدرک مدیریت شهری لایق است. البته بقیه عزیزان هم همه محترم هستند. سردار علیپرو دقیقا همان کسی است که میتواند دستهای آلوده را قطع کند. سردار در کردستان و سوریه فردی بسیار مهم با مدیریتی مثال زدنی هستن. ایشان در حد فرمانده یک لشگر موثر هستن و مدیریت یک شهر برایشان کاری سخت نیست. البته اگه قبول کنه بیاد.

 5. 1

  رضایی

  به عنوان یک شهروند مرندی آقای مهندس نصیری را با عنایت به قابلیت های بالایی که دارند به عنوان شهردامرند پیشنهاد میدهم تا شورای محترم ایشان را جزو گزینه هایی که مورد بررسی قرار میدهند مدنظر داشته باشند.ایشان هم یک انسان پاک هم پرجنب و جوش و هم متخصص در حوزه مسائل شهری هستند.
  ____________
  یاشیل وطن: کدام نصیری؟

  1. 1.1

   حسن

   سلام
   اعضای محترم شورا چقدر مطمئن هستند پس از تائید شهردار پیشنهادی آقایان ،شورا منحل نمیشه ؟!!! آیا تضمینی گرفتن یا نه ؟

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved