تراکتورسازی از صعود به فینال باز ماند

تیم تراکتورسازی از استقلال تهران شکست خورده و از صعود به فینال رقابت‌های جام حذفی باز ماند.

۱۳۹۴۰۹۲۸۱۹۲۵۵۱۹۸۹۶۷۴۲۵۷۴

به گزارش یاشیل وطن، تیم‌های تراکتورسازی و استقلال تهران امروز در چارچوب نیمه‌نهایی رقابت‌های جام حذفی باشگاه‌های کشور به مصاف یکدیگر رفتند که نیمه اول این دیدار در ‌‌‌نهایت با نتیجه یک بر صفر به نفع استقلال به اتمام رسید.

در این دیدار که از ساعت ۱۴:۳۰ در استادیوم یادگار امام تبریز آغاز شده بود ۲ تیم بازی متعادلی را ارائه داده و فرصت‌های نصفه و نیمه‌ای را بر روی دروازه یکدیگر ترتیت دادند.

شاگردان پرویز مظلومی در تیم استقلال که برتری نسبی به حریف خود داشتند، بالاخره در دقیقه ۲۸ موفق شدند روی کرنر ارسالی خود از سمت راست، سجاد شهباززاده را در شلوغی محوطه جریمه صاحب توپ و این بازیکن دروازه محمدرضا اخباری را باز کند.

تراکتورسازان که پس از این گل، برای به تساوی کشاندن بازی تلاش می‌کردند، نتوانستند کاری از پیش ببرند تا در نیمه اول بازنده به رختکن بروند.

در نیمه دوم اما تراکتورسازان که برای جبران گل خورده به زمین آمده بودند، توانستند بازی بهتر و هجومی‌تر از حریف خود آغاز کنند.

حملات تیم تراکتورسازی که بالاخره در دقیقه ۴۹ جواب داده بود، توانست بازی را به تساوی بکشاند. ضربه سر خالد شفیعی توپ را مقابل پای آگوستو سزار قرار داد و این بازیکن نیز توانست با ضربه تمام کننده خود، توپ را به زیر طاق تیم سید مهدی رحمتی بفرستد.

خوشحالی تراکتورسازان اما دوام چندانی نداشت و استقلالی‌ها تنها ۲ دقیقه بعد موفق شدند روی اشتباه محض سینا عشوری و سر توپ تماشایی سجاد شهباززاده، بار دیگر دروازه تیم تراکتورسازی را باز بکند و با نتیجه ۲ بر یک از این تیم پیش بی‌افتد.

حملات تیم تراکتورسازی در لحظات پایانی نتیجه‌ای نداد تا با این باخت تیم تراکتورسازی از رقابت‌های جام حذفی کنار برود و از رفتن به فینال این رقابت‌ها باز بماند.

انتهای پیام/