دستگاههای اجرایی مرند برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی برنامه ریزی کنند

جلسه ستاد خدمات سفر ( ستاد تسهیلات نوروزی) با حضور اعضا ستاد به ریاست اصغرپور معاون فرماندار برگزار شد .

به گزارش یاشیل وطن، عادل اصغرپور معاون فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت: با توجه به اقدامات انجام شده در راستای ستاد تسهیلات نوروزی سفر در نوروز ۹۴ در شهرستان ، باید با برنامه ریزی بهتر برای افزایش سطح کیفیت خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی در سال ۹۵ ، تلاش بیشتری داشته باشیم .

وی تصریح کرد : حضور مسافران و گردشگران نوروزی در شهرستان مرند ، علاوه بر معرفی بهتر شهرستان می تواند زمینه های لازم را برای آشنایی با ظرفیتهای شهرستان برای مسافران را فراهم کند .

اصغرپور با اشاره به تشکیل کمیته های دهگانه برای ساماندهی ستاد تسهیلات سفر اظهار داشت:کمیته های دهگانه با هماهنگی فرمانداری برای ساماندهی تسهیلات سفر راه اندازی و این کمیته ها با برگزاری جلساتی در جهت ارائه خدمات مطلوب برنامه ریزی کنند .

معاون فرماندار ویژه شهرستان در ادامه سخنان خود با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری بیان داشت : هر دو انتخابات برای کشور از اهمیت بیشتری برخوردار هستند و با حضور حداکثری در این انتخابات دشمنان را نا امید خواهیم کرد .

وی گفت:تصویب برجام و ایجاد شرایط جدید در کشور و امیدواری در بین مردم ، وجود شرایط منطقه ای و مشکلات موجود که لازم است مردم حضور پر شکوهی را در انتخابات داشته باشند .

اصغرپور بیان داشت : عملکرد کمیته ها بررسی و تحت نظارت دقیق قرار خواهد گرفت و کمیته ها نیز نقاط ضعف و قوت خود را بررسی نمایند .

وی گفت: ۲۵ اسفند الی ۲۰ فروردین زمان فعالیت ستاد تسهیلات سفر است و ماموریت اساسی این ستاد مدیریت کار آمد و مشارکت کلیه ارگانها در جهت ارائه خدمات سفر است که با برنامه ریزی لازم ، بستر را برای سفری ایمن برای مسافران و گردشگران فراهم کنیم .

معاون فرماندار مرند افزود: وجود مکانهایی چون هتل ایرانگردی و جهانگردی ، خانه معلم و .. ظرفیت خوبی برای جذب مسافر است که لازم است در راستای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت از تمام جوانب مورد بررسی قرار گرفته و مدیریت این مکانها بیشتر در جهت ارائه بهتر خدمات تلاش کنند .

۴ ۳

۲

۵

ختم خبر/

Capture.JPGتتت

یک نظر

  1. سالی که نکوست از بهارش پیداست!شهری که شهردار ندارد وتکلیفش مشخص نیست ستاد استقبالش چی میشه؟!