تجلیل از عوامل اداره راه وشهرسازی توسط شبکه بهداشت مرند

به گزارش یاشیل وطن، معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان و رئیس مرکز بهداشت شهرستان مرند به همراه رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی شهرستان با حضور در اداره مسکن و شهرسازی از تلاشهای مدیریت و پرسنل این اداره تقدیر کردند.

عکس خبر

در این دیدار که در محل اداره راه و شهرسازی شهرستان مرند برگزار شد دکتر یعقوب صباغی قراجه معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان و مهندس عسگر کاری رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی شهرستان از مدیریت و پرسنل خدوم اداره راه و شهرسازی مرند در جریان امداد رسانی و انتقال مادر باردار در روز شنبه ۱۲/۱۰/۱۳۹۴ از روستای الینجق شهرستان مرند تلاش نموده بودند تقدیر و تشکر نمودند.

مهندس شفیع پور رئیس اداره راه و شهرسازی گزارشی از عملیات آن اداره در جریان این عملیات ارائه و اعلام آمادگی نمود که اداره راه و شهرسازی شهرستان با تمام امکانات آماده ارائه خدمت و باز گشائی مسیر های روستائی برای انجام عملیات های امدادی مشابه شبکه درطول فصول بارندگی در روستاها میباشد.

لازم بذکر است که در جریان بارندگی وکولاک شدید روز ۱۲ دیماه سال جاری در پی یک تماس تلفنی مبنی بر بدحال بودن مادر باردار در روستای النجق مرند و مسدود بودن راه ارتباطی این روستا، بلافاصله تکنسینهای مرکز فوریتهای پزشکی ۱۱۵ مرند به همراه امدادگران جمعیت هلال‌احمر و راهداری و کادر تخصصی مامایی شبکه بهداشت عازم این روستا شدند.

پس از ٧ ساعت تلاش توسط راهداران اداره راه و شهرسازی برای بازگشایی مسیر سخت گذر این روستا، به کمک یک لودر و ٣ خودرو سبک کمک‌دار گروهی متشکل از هلال‌احمر و شبکه بهداشت و درمان و راه و شهرسازی موفق به نجات این مادر و اعزام او به مرکز درمانی شدند. گفتنی است، بارش روز شنبه همراه با کولاک، تردد خودروهای سواری این روستا را غیرممکن کرده بود.

ختم خبر/

Capture.JPGتتت

یک نظر

  1. من هم به عنوان یک شهروند ازتلاش عوامل این کمک رسانی تقدیر وتشکر میکنم.اما یه پیشنهاد دارم مسولین محترم شبکه وراهداری یه فکری هم به حال آسفالته کردن محدوده زیر پل بیمارستان حجت کوه کمری بکنن،راهش اونقده ناهمواره که درعرض ۵دقیقه کلی ویبریشن تجربه میکنه.باتشکر