مرند صاحب بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی میشود

یاشیل وطن: معاون استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با هیئت مدیره نظام پرستاری مرند و جلفا ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای شبانه روزی آنها اظهار داشت : تحول نظام سلامت در کشور ، از طرحهای پسندیده دولت  بوده که علاوه بر رضایتمندی آن موجب بروز تحولاتی در حوزه سلامت شده است .

۱f5b46fc_c847_4cfd_aec9_1f5a74ad6cf8

معاون استاندار آذربایجان شرقی بیان داشت : دولت تدبیر و امید نگاهی ویژه به حوزه سلامت دارد ولی متاسفانه تحریمهای ظالمانه بر علیه کشور و کمبود شدید منابع مالی دولت را دچار مشکل نموده است .

وی گفت: بخش عمده ای از عدم رسیدگی دولت مربوط به مشکلات مالی است چرا که دولت در حال حاضر با فروش نفت کمتر از ۲۸ دلار مواجه است.

وی افزود: مطالبات پرستاران از خواسته های بحق آنها است که امیدوارم با تحمل و صبوری بتوان با تامین منابع مالی این مشکلات را به حداقل برسانیم .

کرمی با اشاره به تحولات صورت گرفته در حوزه سلامت شهرستان افزود: اختصاص ساختمان ویژه برای نظام پرستاری ، مدیریت اورژانس ۱۱۵ در دستور کار قرار گیرد و مسئولان ذیربط پیگیر این موارد باشند .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اخذ مجوز های لازم برای بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی گفت: تلاشها و مکاتبات زیادی برای دریافت مجوزهای لازم برای بیمارستان ۳۰۴ تختی شهرستان اخذ شده و با دریافت این مجوز در تلاش برای دریافت ردیف اعتباری برای سال ۹۵ هستیم .

وی گفت: بعد از تبریز اولین شهر دارای بیمارستان بالای ۳۰۰ تختخوابی در استان هستیم.

تقی کرمی تاکید کرد : مسئولین شبکه در راستای بررسی مشکلات و تبادل افکار ضمن برگزاری نشست هایی در تلاش برای رفع این مشکلات باشند .

نماینده الی دولت در شهرستان ابراز داشت: مجموعه بهداشت و درمان یکی از مجموعه هایی است که بیشترین مراجعات را دارد و با سعه صدرو صبر و شکیبایی نسبت به وظیفه خود عمل می کند .

در ادامه این دیدار دکتر شیخ ، دکتر جودی و اعضا محترم هیئت مدیره نظام پرستاری مرند و جلفا به ارائه گزارشی از عملکرد ، مشکلات و موانع موجود در حوزه سلامت شهرستان پرداختند .

photo_2016-01-16_19-15-09

ختم خبر/

Capture.JPGتتت

یک نظر

  1. قابل توجه بعضی ها