پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

10 Comments

 1. 10

  فرودستیان

  سنت حسنه ای را پایه گذاری کرده اید. به شخصه بعد از سالها تجربه مدیریتی معتقدم، مدیر موفق کسی است که برنامه ایجابی داشته باشد. یعنی، برای بهتر شدن اهداف معین و برنامه حصول به آنها را باید ارایه کند وگرنه همه ما کم و بیش زبان سلبی خوبی داریم و در انتقاد کردن هم خوبیم. مرد عمل برنامه عملیاتی می خواهد نه فقط انتقاداتی که همه ما بر آنها به نوعی واقفیم. موفق باشید

 2. 9

  کاظمی

  با عرض سلام خدمت تمامی همشهریان
  باتوجه به فعالیت اینجانب در دانشگاه ها و مطالعه برنامه های دکتر هوشیاری ، این برنامه ها را بسیار مفید تر از برنامه های دیگرکه دیر بازده و یا غیر قابل اجرا هستند میدانم . شهرستان مرند چنین جوانانی را باید به عرصه بفرستد تا بتوانند در سطح کلان کشور برنامه ها و طرح های مفید و قابل اجرا را برای شهرستان به ارمغان بیاورند .
  انشاءالله ایشان برنده انتخابات باشند .برنامه های ایشان در بخش کشاورزی و دامداری با توجه به فعالیت ایشان در سطح کل کشور بسیار نجات بخش خواهد بود.

 3. 8

  محسنی

  با سلام خدمت همشهریان گرامی:
  من یکی از اهالی روستاهای مرند و دانشجوی رشته دامپروری هستم ،من هم با نظر دیگر دوستان موافقم و امیدورارم این بار مردم شهرستان مرند دکتر هوشیاری را انتخاب کنند تا اقتصاد شهرستان که متکی به دامداری و کشاورزی است جان تازه بگیرد و باعث رشد شهرستان گردد.
  متشکرم

 4. 7

  دکتر یعقوبی

  با سلام خدمت همشهریان گرامی ، بنده فارغ التحصیل دکتری در رشته مهندسی کشاورزی میباشم با توجه به مطالعه برنامه های دکتر عارف هوشیاری و شناخت کامل بنده نسبت به ایشان ، برنامه ها و پشتکار ایشان را در پیش برد اقتصاد کشاورزی و دامپروری شهرستان که تنها منبع درآمد اکثریت اهالی این شهرستان میباشد را بسیار مفید میدانم .
  نمونه بارز این مسئله : ایشان به عنوان مدیر تولید موسسه رازی با همکاری همکاران عزیزشان امسال موفق شده اند پانصد میلیون دز واکسن تحویل دامداران و دامپروران و مرغدارن عزیز نمایند.
  امیدوارم ایشان که دارای پشتکار و اعتقاد لازم برای این مسئولیت هستند برنده انتخابات مجلس شورای اسلامی باشند

 5. 6

  سید مهدی موسویان

  اهالی مرند باید به داشتن چنین جوان با ایده ها و برنامه های کارآمد و مستقل افتخار کند. احسنت به این مدیر کاربلد.
  حسن خوب این کاندیدا ندادن وعده های دهان پر کن و غیر قابل اجرا و خارج از چارچوب وظایف نمایندگی است. امیدوارم افرادی همچون آقای هوشیاری که از بطن مردم و در بین مردم مرند زندگی و تحصیل کرده و همین اینک هم از مدیران استانی نمونه هستند به مجلس راه پیدا کنند و گرهی از مشکلات کشور را حل کنند.

 6. 5

  همشهری

  با سلام

  ضمن تشکر از سایت تحلیلی یاشیل وطن به شخصه از نزدیک با این شخص آشنائی کامل دارم و نسبت به

  توانائیهای ایشان آگاهم وامید دارم بتوانند در انتخابات موفق ومویدباشند

 7. 4

  رسول

  با سلام خدمت برادر بزرگوار آقای مهندس نصیری
  با معرفی نامزدهای انتخاباتی نشان دادید که برای انتخاب اصلح تلاش می کنید من بسیار سپاسگزارم. واقعا در شهر ما افرادی مثل دکتر هوشیاری کم نیستند ای کاش مردم بجای اینکه دنبال آوردن نماینده از جای دیگر باشند بهتر است نمایندگانی را انتخاب کنند که در حوزه انتخابی ساکن هستند و با دلسوزی مشکلات شهر را نیز پیگیری کنند واقعا کسانی که فقط در زمان انتخابات مرند و جلفا یادشان می افتد چقدر می توانند برای این شهر دلسوز و مفید باشند. آیا زمان آن فرا نرسیده است که از گذشته عبرت بگیریم؟؟

 8. 3

  همشهری

  با شناختی که از اقای دکتر هوشیاری داریم امیدوارم موفق شوند

 9. 2

  اصغر

  با سلام وتشکر از اطلاع رسانی به نظر بنده این روش معرفی کلی دیدگاههای کاندیداها می تواند باعث شناخت مردم از نامزدهای انتخاباتی و کمک به انتخاب اصلح شود خواهشمندم از سایر کاندیداهها نیز در خصوص دیدگاههایشان مطلب چاپ نمائیدچون فرصت یک هفته ای تبلیغات بدلیل تعدد کاندیداها جهت شناخت وتصمیم گیری کافی نیست

 10. 1

  مهدی پور

  خوشحالم که از این طریق با شخصیت های علمی منطقه آشنا میشوم. این کار یاشیل وطن خیلی قابل تحسین است

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved