فرماندار جلفا: موانع و محدودیت های توسعه مناطق روستایی برداشته شود

زاهد محمودی

یاشیل وطن: زاهد محمودی روز یکشنبه در نشست بررسی مسایل و مشکلات روستاهای لیوارجان و سیه سران از توابع بخش مرکزی این شهرستان اظهار کرد: رسیدگی به مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته از اولویت برنامه های دولت یازدهم است و باید زمینه تحقق این برنامه ها فراهم شود.
وی افزود: در سایه توجه ویژه دولت تدبیر و امید به مناطق روستایی، توسعه و آبادانی این مناطق کلید خورده و باید با تامین زیرساخت ها و امکانات مسیر پیشرفت را هموار کرد.
فرماندار جلفا به حمایت های ویژه دولت از روستاییان برای ایجاد تولید، اشتغال و درآمدزایی اشاره و اضافه کرد: دولت یازدهم با اعطای تسهیلات خود اشتغالی کم بهره برای سرمایه گذاری در روستاها، در صدد رفع محرومیت و موانع توسعه روستایی است.
محمودی با اشاره به وضعیت رو به پیشرفت روستاهای این شهرستان گفت: شکوفایی و آبادانی روستاهای شهرستان با تدوین برنامه های لازم با هدف تثبیت جمعیت و درآمدزایی برای روستاییان شتاب بیشتری گرفته است.
وی با اشاره به اجرای طرح توسعه محدوده برخی روستاها از جمله روستاهای لیوارجان و سیه سران بر ضرورت تامین زیرساخت ها و امکانات نظیر آب، برق و گاز تاکید کرد.
در این نشست که معاون عمران روستایی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و روسای ادارت گاز، آب و فاضلاب روستایی و توزیع برق شهرستان حضور داشتند تصمیماتی در خصوص تسریع در رفع نواقص و تامین زیرساخت های طرح توسعه روستاهای لیوارجان و سیه سران گرفته شد.

ختم خبر/

Capture.JPGتتت