پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

14 Comments

 1. 9

  محمودی

  تبلیغات انتخاباتی در حوزه مرند و جلفا، با تمام دنیا متفاوت است و می توان گفت از دوره پنجم به بعد ، انتخابات براساس شایستگی و عملکرد و توانمندی و برنامه نیست بلکه براساس سایر فاکتورهای انتخاباتی که هیچ ارتباطی با توانمندی ندارد فرد به عنوان نماینده انتخاب می شود و آن هم عمدتا خرید نقدی رای، دادن موبایل و سیم کارت ، شام و ناهار ، توزیع لباس و کفش و…….. و بصورت کاملا غیر اخلاقی و غیر اسلامی و غیر انسانی می باشد . باید باشی تا موضوع برایتان قابل لمس باشد.

 2. 8

  کسی که رای خود را نفروخت و فردا می تواند بروی فرزندانش نگاه کند.

  به نظر شما نمایندگی که حقوق رسمی چهار میلیون و دویست هزار تومانی دارد می ارزد خرج های بعضا میلیادری برای این جمعیت نسبتا کم صرف شود با یک حساب سر انگشی به باند بودن کسانی که کاپشن می دهند غذا می دهند و پول و عکسشان در تمامی معابر شهری و روستایی است می توان پی برد. جالب اینجاست مردم تا ظهر پای صندوق نرفتند تا ببینند کی با مبلغ بیشتری رای می خرد.
  اگر پدرانمان درست انتخاب می کردند اکنون ما محتاج کاپشن برای رای نبودیم اگر این نسل هم رای خود را بفروشد فرزندانشان هم محتاج خواهند بود .

 3. 7

  محمودی

  سلام علیکم
  با احترام به نظر می رسد حضور مهندس خیالی میاب بعنوان نامزد انتخاباتی موجب زحمت و آزرده خاطر شدن تعدادی از نامزدهای انتخاباتی شده و این عزیزان همه برنامه و هدف خود را معطوف چسباندن پوستر و عگسهای غیر عرف بر روی پوسترهای تبلیغاتی مهندس خیالی نمودند و کلی وقت و هزینه برای اینکار صرف نمودند که من از طرف آقای خیالی از این عزیزان عذرخواهی مینمایم ………!!!!!!!!!!!!!!….؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  واقعا جای تأسف است افرادی که تحمل دیدن پوستر رقیب را ندارند چطور می توانند مدعی نمایندگی مردم شریف ، متدین و با همت مرند و جلفا را دارند …………….!!!!!!!!!!!!!!!!
  دو نفر از این افراد قبلاَ تجربه نمایندگی مجلس راداشته اند .
  از طرف هواداران مهندس خیالی

 4. 6

  و

  وای.مرندشده بازاررای.البته بجای فروشنده خریدارداره جارمیزنه من رای میخرم.اونم به هرقیمتی.ایشون شده قلندرانتخابات.یه نماینده هم پول اجاره ستادنداره.

  1. 6.1

   شهروند مرندی

   موافقم.خیلی وضع مرند خراب شده.اصلا مشخص نیست کی رای بیشتری میاره.چون هر لحظه با این قیمتهایی که اعلام میکنن رای مردم عوض میشه.انشالله مردم نظر و عقیده ی خودشونو حتی به بالاترین قیمتها نفروشند.بیایید باور کنیم رای مان ارزش و اعتبار دارد.به این راحتی ها نفروشیم.البته کار بعضی نامزدها قابل تحسین است چون به هیچ وجه حاضر نیستند فضا را آلوده کرده و به رای مردم قیمت بگذارند.افرادی مثل دکتر متفکر آقای صمدی قربانی مهندس یزدانی و البته دیگرانی که من نمیدانم.

 5. 5

  سهیل

  واقعا ک برای بعضیا متاسفم واسه اونایی ک عکس کاندیدا ها رو پاره میکنن یا شعار الکی درمیارن پشت ی کاندید آخه با حقه بازی میخای بری بشینی تو مجلس ک چی؟ یا با پاره کردن عکس ی کاندید میخای کاندی موردنظرت بره مجلس ک چی؟ فرهنگ ک نداشته باشی ب هیچ دردی نمیخوری نه خودت نه کاندید مورد حمایتت بره مجلس هم آبروی منطقه رو میبره یه کم فرهنگ داشته باشیم

  1. 5.1

   شهروند مرندی

   کاملا با شما موافقم.حاضرن به هر قیمتی شده نماینده بشن که چی؟که من بردم.والله انتخابات مرند خطرناک شده.پول میدن میگن عکس منو بزن درب مغازه ات.یا جایی سخنرانی کردن درو بستن به زور به مردم شام دادن.که لابد به مردم بگن نمک خوردید نمکدان نشکنید.مردم هم عذاب وجدان بگیرن و به ایشون رای بدن.به خدا خیلی زشته.کاش مسئولین بدونن که این کارهارو میکنن فکری به حال مرند بکنن.دیگه طوری شده که واقعا مردم نگران جوونهاشون که دارن فعالیت انتخاباتی میکنن میشن.

 6. 4

  سهراب

  باید یه نماینده ای انتخاب کنیم ک تو سخنرانی هاش زیرآب نماینده های دیگه رو نزنه والا تا حالا تو سخنرانی هر نماینده ای رفتم پشت سره اون یکی حرف میزنه آخه برادر من تو از خودت بگو ک چن مرده حلاجی الان بری تا ۴ سال دیگه روتو نمیبینیم؟یا میای مثه الان با مردم حرف میزنی؟؟ شنیدم یه نماینده ای داره کاپشن میده واقعا ک باید گفت روزای سرد گذشت برادر من الان چون روز سرده تو هس داری به مردم کاپشن میدی مردم ما با ی کاپشن و چن قرون پول رای شونو نمیفروشن رای ما ناموس ماست

 7. 3

  پاراپلاستیک

  باسلام
  از سایت خوب و خبرنگار محترم خواهشمند است یکمی هم به مشکلات اشتغال مرند توجه کنید.
  ما حدود ۳۰ نفر از پرسنل کارخانه پاراپلاستیک بصورت غیرقانونی از کار بدلیل درخواست حقوق ماه های قبلی اخراج شدیم. اداره کار منطقه آزاد هم هیچ حمایتی از مون کرده و الان نزدیک دوماه بیکاری…..

 8. 2

  ترک اوعلی

  باسلام
  لطغادرمورداینکه کاندیداهای لیست نهایی چه گرایش های سیاسی دارنداطلاع رسانی فرمایید:(اصلاح طلب ,اصولگر,مستقل)
  باتشکر

  1. 2.1

   زهرا

   سلام . من هم همین خواهش رو داشتم . لطف کنید چکیده فعالیت هاشون و گرایش سیاسی شان را هم در سایت قرار دهید.

  2. 2.2

   بابک

   نامزدها هم باید جهت گیری خود را مشخص کنن تا مردم بدونن و با توجه به جهت گیری نامزدها و آگاهی نسبت به انتخاب انها اقدام کنن

   من هم ممنون میشم درصورت جهت گیری نامزدها ,اطلاع رسانی کنید در این باره….با تشکر

  3. 2.3

   حمید

   مستقل مایل به اصولگرا، اصولگرا و پایداری

 9. 1

  ......

  واقعا مردم دیگه خسته شدن از بس شعارهای تکراری و بعد از انتخاب عمل نکردن به وعده ها..کاش کسی انتخاب بشه که برای دوره بعدی مردم رو امیدوار کنه باز بیان پای صندوق های رای

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved