پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

17 Comments

 1. 13

  طاهردولت آباد

  با سلام وتشکر
  به نظر بنده اولا جمع شدن مردم در این برهه ی انتخاباتی قطعا در جهت تبلیغ بوده وبرگزار کنندگان این جشن خود جوش هدف خاصی را دنبال میکردنند دوما موضع گیری فرماندار هم جهت دار بوده در مقابل اهداف اون جشن وسوما سوالات مطرح شده که فکر میکنم از طرف سایت بوده جهت داره
  پس نتیجه میگیریم هر کس به نفع ایده وافکار وحزب وطرفداری کردن از کاندیدای خودش بوده
  پس هدف نه بر گزاری جشن پروژه بوده ونه انتقاد فرماندار از خود سری اهالی یک منطقه ونه دلسوزی منتقد سایت
  ولی دقیقا مشخص این طرح یه طرح کلان ملی است چون سازمان ملل تا پایان سال ۲۰۱۶ به تمامی کشورها وقت داده که طرحهای بهره برداری از آبهای بین المللی را به پایان برسانند وبعد از آن محدودیت دارد لذا مقام معظم رهبری دستور اجرای چند طرح برای بهره برداری از آبهای مشترک بین المللی رو دادند که یکیش هم همین پروژه است پس نه به فرماندار ونه به دولت امید نه به نماینده ونه به اهالی ربط داره فقط فرماندار ونماینده در این طرح فقط ناظر هستند همین
  جشن اهالی هم اگر جهت دار نباشه از خوشحالی بوده که حق دارند
  در کا رعایت انصاف در اظهار نظر ومسئولیت هر کس پیش وجدان وخدا رعایت بشه خوبه
  با تشکر

 2. 12

  یاسر

  باسلام.اقایون مسئول لطفا یکم بفکر مردم مظلوم منطقه هرزندات باشید.با این حرفها مانع تراشی واختلاف بوجود نیارین.بخدا سوگند امروز این رسانه ها باعث شدن حرفامون بگوش اقایون مسئول برسه.اقای فرماندار شما حم زحمت کشیدین. ولی تا بحال کسی از مسئولین نیومده تا در گرفتن اسناد برا زمینهامون کمکمون کنه.ممنون از یاشیل وطن

 3. 11

  محمد

  سلام خوب از بس مردم به افتتاح های ….شما اعتماد کردن دیگر نامید شدند مثل پل روگذر دولت اباد که چند بار از سوی مسولان کلنگ زنی شد ولی هیچ کاری انجام نشد این دفعه خواستن خودشان کلنگ زنی کنن تا به سرانجام برسه در ضمن یادمان نرود اگر مسئولی هست فقط به خاطر اینه که به مردم با پول خودشان خدمت رسانی کنن این دیگر جای منت بر سر مردم یک منطقه ندارد هر چند تعدادشان کم باشد چون آنها هم مثل بقیه مردم در راه این آبادی و آزادی این مرزو بوم بی هیچ چشمداتی از هیچ مسئولی شهید داده اند.

 4. 10

  Ramin

  از تصویر جناب نصیری روی بنر و داخل لوله!!!!! باید هم توجیه بشه این حمله جهت دار به فرماندار پرتلاش شهر
  تا امروز از این آب و ابرسانی خبری نبود امروز …
  حال چرا این سایت خبری توبیخ و اخطار نمیگیره برای اخبار جهت دار و تبلیغی تو این ایام!!! الله اعلم…

 5. 9

  همتی

  باسلام به فرماندار ویژه مرند شما بعنوان نماینده دولت ومجری انتخابات باید بی طرف باشید …… ( بخش حذف شده)

 6. 8

  همشهری

  اقای مهندس حیدری/شما انجا بودید ببینید مردم شادن یا نصب کنندگان بنر یا تبلیغ کنندگان/یعنی مقام عالی دولت که با عقبه اصلاح طلبیتان باید به شما نزدیک باشد از شادی مردم ناراحت میشود؟یعنی در این بازی تبلیغاتی مردم بازیچه نشده اند؟!

 7. 7

  همشهری

  احسنت بر فرماندار دلیر شهرستان مرند

 8. 6

  علی

  بنده خدا شائبه اینرا دارند که نکند این پروژه به نام دکتر حسن نژاد تمام شود !

 9. 5

  حسن

  سلام بالاخره بعد از گذشت سالیان متوالی باتلاشهای جناب اقای کرمی{فرماندار} انشاالله اب رود ارس به مرند خواهد رسید. جناب اقای نصیری ضمن تشکر از زحمات جنابعالی خواهشمند هستیم تلاشهای اقای کرمی را زیر سوال نبرید هرچند می دانیم وظیفه یک خبرنگار سوال پرسیدن است ولی اجازه بدهید جناب کرمی در ارامش تمام این پروژه را جلو ببرند

 10. 4

  همشهری

  با این خبرها بیطرفی خود رانقض میکنید!

 11. 3

  همشهری

  با سلام/یک سوالی که احتمالا به ذهن خیلی ها خطور کند این است که گردهمایی خودجوش که با نصب بنر واطلاع رسانی قبلی نمیتواند اتفاق بیفتد!!!!

 12. 2

  zahra

  سلام
  من خودم اصالتا اهل روی مورد نظر شما هستم. هدف اصلی از برگزاری این جشن تبلیغ برای نماینده فعلی بود. برای همین هم هست که با واکنش فرماندار روبرو شده است. لطفا اگر مطلبی را بعنوان نقد میگذاریدکاملتر بیان کنید.

  1. 2.1

   احمد جلالي

   زهرای عزیز،نظرتان کاملا”متین وصحیح است.اگرکسی منطقی فکرکندمتوجه نیت وهدف برگزارکنندگان این مراسم می شود .آیاغیرازاین است که فرماندارکه مسئول برگزاری انتخابات ونماینده دولت درشهرستان است می بایست به چنین حرکتهایی که ازقبل برنامه ریزی شده ومنافع شخصی دنبال می شود بایدعکس العمل نشان دهد.پس این مراسم خودجوش نبوده وطبق دعوت قبلی ازسوی رابطین یکی ازکاندیداهاصورت گرفته.

  2. 2.2

   محمد

   و آنوقت واکنش فرماندار به نفع هیچ کاندیدی نمی باشد آیا؟؟؟

 13. 1

  مهندس عیسی حیدری

  جناب آقای کرمی
  سلام
  خسته نباشید . ببخشید آش شما خیلی شور است لطفا آب اضافه کنید!
  شما به حکم کدام قانون و اختیار به مردم خرده میگیرید که در مسجد و روستا و باغات و اراضی خود جشن نگیرند و شکرگزاری نکنند؟
  بهتر بود شما هم به محض خبر دار شدن به جای نشستن و بیانیه عتاب و خطاب نوشتن فورا به جمع گرم و صمیمی این مردم میرفتید و در شادی آنها شریک می شدید. چه اشکالی دارد هیات امنا مسجد با مردم محل جشن بگیرند و مراسم برگزار کنند ؟ مگر قرار است همیشه به امر دولتی ها پارچه بزنند و آنهاکلنگ بکوبند و روبان قیچی کنند؟ مردم خواستند شاد باشند و شاکر.
  لطفا قد دولت تدبیر و امید را کوتاه نکنید مردم خود میدانند چه کسی چگونه و از کی به آنها خدمت میکند. خوب است خودتان فرمودید بودجه این پروژه از محل صندوق توسعه ملی تامین شده است . این مردم اگر هم کم تعداد باشند باز هم از ملت هستند و خواستند به خاطرکاری که با پول خودشان ساخته میشود شادی کنند.
  من از عوض شما از همین اهالی کم تعداد ولی صبور و دل گنده و ولی نعمت عذرخواهی میکنم . شما هم ببخشید اگر تعدادشان کم است و شاید جمع اندک آنها قابل برای حضور بزرگان نیست اما یادتان باشد پیامبر ص و علی ع هم کار را با همین جمع های کوچک و کم بضاعت آغاز کرد . خیلی خرده نگیرید.
  باتشکر
  موفق باشید.
  مهندس عیسی حیدری

  1. 1.1

   محمد-ه

   آقای حیدری .آیا….. نکنید. ( آی پی تکراری و حذف پیام)

  2. 1.2

   آذری

   مهندس حیدری عزیز آش شور نیست بلکه زبانها تند است
   شکر گزاری در یک روستای متروکه و خالی از سکنه در روستایی که باغی وجود ندارد و کلا مخروبه است آنهم در فصلی از سال که اصلا هیچ جای منطقه مراسم ایام فاطمیه رواج دارد نه شکر گزاری و شادی و جشن گرفتن بنظرتان جای تامل نیست؟؟؟؟
   در ضمن همیشه این علی (ع) مظلوم رو سپر قرار ندهید- علی الان عزادار است. ایام، ایامه فاطمیه است نه مراسم جشن و شادی و ….
   اصلا الان دیگه همه اونقده رشد اجتماعی و سیاسی پیدا کرده اند که بدونن که حرکت خودجوش شادی بوده یا مراسمی از طرف ستاد انتخاباتی
   واقعا دلم میسوزه برای افرادی که اونقده برای منطقه مرند کار نکرده اند که الان کوچیکترین و جزئی رین مسائل رو هم میخوان به اسم خودشون بنزنن.
   آقای نصیری لطفا بدون سانسو بچاپ
   ممنون

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved