شهردار مرند با صدور پیامی ورود مسافران نوروزی را تبریک گفت

رسول حسین زاده، شهردار مرند با صدور پیامی ورود میهمانان و مسافران نوروزی به این شهر تاریخی ایران زمین را تبریک گفت.

شهردار مرند

به گزارش یاشیل وطن در متن این پیام آماده است:

آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به شما میهمانان عزیز شهر هزاران ساله و شهر سرداران عرصه های مقاومت و پایمردی تبریک و شادباش عرض نموده و در سال پیش رو برایتان سالی توام با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو می کنم.

آغاز سال جدید ، موسم تجدید عهد ما با بهار و بهار آفرین است و پیوند دوباره با آرمان ها و آرزومایمان.

بهار فصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز است و تحول ؛ آغاز راهی جدید برای نیل به آرزوهای کهن. بهار فصل غباروبی از آرزوی دیرینه مردم ما برای نیل به پیشرفت و عدالت است و تنها تحقق این آرزو است که بهار را برای همیشه در این سرزمین جاودانه خواهد ساخت.

 این عید سعید باستانی را با امید به فردایی بهتر و بهاری پربارتر ، بر آستان آفریدگار یگانه سر به سجده شکر می گذاریم و فروتنانه از او طلب می کنیم که :”یا مقلب القلوب و الابصار ، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الی احسن الحال”.
رسول حسین زاده
۹۵/۰۱/۰۲

7 نظر

  1. رضا و ولی خاااان،پیام تبریک یک نماد کلی هس برا آدمای باشعور و با فرهنگ اجتماعی !!!حالا نمیخواد شما به خودتون بگیرید..در عجبم اگه شما اهل مرندین و ساکن این شهر خراب شده ه ه ه ه ،چه جور بعد این همه سال به چاله چوله ها عادت نکردین؟؟!!!
    اینا چاله های بدبختی مرندیاس که ….برامون کند و یه آبم روش….حالا ارث رسیده به یه شهردار تازه از راه رسیده وووخوبه میدونیم سالهاس مرنده و خیابونا و کوچه های درب و داغونشششششش

  2. هنوز با تله کابین وهتل پنج ستاره وموزه و… کاری نداریم!

  3. از مسئولین شهرداری مرندچندتا سوال داشتم:۱-زمان اسفالت وبهره برداری رسمی از خ شهید رجایی وشروع خ شهید رنجبری کی هست؟۲-از بودجه سال ۹۵ چه خبر؟ ومبلغ ریالی ان ؟چه پروژ ه های شروع ویا به اتمام میرسد ؟۳-زمان بهره برداری از پل قیام که به حال خود رها شده وهمچنین ادامه ۵۵متری سردار ملی که با وجود تملک به بهره برداری نرسیده است کدام موقع است ۴-بالاخره دروازه شهر(قران) که برای ان هزینه شده است به سرانجام میرسد؟۵-قول داده شهردار مبنی بر بهسازی معابر منتهی به مرکز شهر بخصوص از چهار راه هفت تیر تا میدان امام به کجا انجامید؟چند نفر باید صدمه ببینند تا به سرانجام برسد؟!۶-وضعیت خیابانها بخصوص اطراف پل طالقانی در حدئ افتضاح واسفناک است که انشا… با مساعد شدن هوا بهانه ها به حداقل میرسد۷-چرا به زیباسازی شهر ومبلمان شهری توجهی نمیشود وشهر پر شده است از سگهای ولگرد ۸-برنامه نصب تندیس مفاخر شهرمان والمانهای جدید شهری به کجا انجامید وهمچنین کاشت لاله مثل تبریز بجای گل کلم ۸-برنامه ای برای احداث پایانه جدید به معنای واقعی دارید؟۹-کدامیک از طرحهای نیمه تمام شروع شده امسال به بهره برداری میرسد ۱۰-برنامه ای برای فعال کردن کارخانه کمپوست با ان همه هزینه دارند یانه؟!ودر صورت جوابگویی بقیه سوالات ارسال خواهد شد

  4. کاش حقوق کارگراتون رو هم میدادین تا عید به اونا هم خوش بگذره .

  5. باسلام به شهردارمحترم بفرمایید به جای پیام بیاداین چاله های خیابانها راپرکنه

  6. شهردار خوی از ایجاد بزرگ‌ترین آکواریوم ماهی استان آذربایجان غربی در این شهر خبر داد. قابل توجه شهردار و فرماندار ویژه مرند خوی از نظر رتبه بندی تقسیمات کشوری مشابه مرند است ولی ازنظر رشد فعالیت عمرانی وتوسعه قابل مقایسه بامرند نیست جرا ؟ مسئول این کمبود ها از کجاست ؟ مسئولین مرند کی میخواهند این کمبودها را جبران نمایند ؟

  7. باسلام خیابانهای شهر پراز چاله هایی است که اگه داخلشون بیفتی ابدا گروه امداد بتونه پیدات کنه به چی خوش امد می گید شهردار محترم اگه یکی از این مهمونا تو این چاله ها بیفته بنظرتون اول به کیچ ی می گن؟ولی