پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

5 Comments

 1. 4

  یلدا

  تمامی مدارس دولتی……کسی نیس پاسخگو باشه بخصوص مدیر محترم مدرسه….. بزور از مردم پولهای کلان بالای پانصد هزار تومان طلب می کند و هر کس در توانش نیست با لحن تند رد می کند ثبت نام نمی کند چرا کسی به این مسئله نمیرسد و مطمئنا خود اداره آموزش و پرورش در این کار دست دارد.

 2. 3

  علی محمدزاده

  من از ۲۰ سال پیش به هیچ اداره دولتی مراجعه نکرده بودم به…… کارم افتاد صد میلیون رشوه خواستند تا حق مرا برسمیت بشناسند منهم ریالی ندادم از ترس اینکه نتوانم ثابت کنم هم به سپاه گفتم وهم بدادستان ولی عقب نشینی کردم دنبال قضیه را نگرفتم ششصد میلیون را از دست دادم ولی پشیمان نیستم ن اگر رشوه را میدادم تا اخر عمر خوابم نمیبرد زمانی اگر در هر اداره ای گسی رشوه میخواست مردم برای رسیدگی به من مراجعه میکردند فقط چون برادر شهید بودم وترس را به وجودم راه نداده بودم ولی حالا پیری وناتوانی بی ایمانم گرده تا جاییکه از خودم رشوه میخواهند ولی حیف خون شهدا که به عکس خود تبدیل شد برای اصلاح امور جان دادند….

 3. 2

  مرندی

  مرند شده قتلگاه . باید کارشناسانه ریشه یابی بشه که عامل این همه قتل و جنایت وخودکشی در مرند چیه وراهکارش چیه . دیگه برایمان عادی شده که بشنویم یکی خودکشی کرده ویا به قتل رسیده .

  1. 2.1

   انگیزه

   کارشناسی نمیخواد وضع مملکت رو نمیبینی کسی امیدی به زندگی و آینده نداره
   منه جوان به چه امیدی زندگی کنم به کار خوب به درآمد خوب بهزندگی خوب
   کل روز رو میدویم دنبال یه لقمه نون نه تفریحی نه چیزی

 4. 1

  انگیزه

  انگیزه زیادی برای زنده موندن هست که میخوان تحقیق کنن
  انگیزه نمیخواد که راحت شده از این زندگی

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved