پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

2 Comments

 1. 2

  خیالی میاب

  بسمه تعالی
  مردم شریف و متدین شهرستان های مرند و جلفا
  سلام علیکم
  از عموم مردم متدین و بافرهنگ و فهیم مرند و جلفا که با حضور حداکثری در مرحله اول و دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی مشارکت نموده و به کاندیدای مورد نظر خود رای داده اند صمیمانه تشکر می کنم.
  همچنین موفقیت و پیروزی جناب دکتر محمد حسن نژاد در انتخابات و راهیابی مجدد ایشان به مجلس شورای اسلامی را به آقای دکتر , مردم شریف مرند و جلفا , حامیان و طرفداران تبریک و تهنیت گفته و آرزوی توفیق برای ایشان و توسعه و آبادانی برای حوزه انتخابیه و رفاه و آسایش را برای مردم عزیز و فهیم و متدین دارم.
  ارادتمند و خادم کوچک مردم:کریم خیالی میاب

 2. 1

  ابوالفضل

  پیام تبریک
  اینجانب ابوالفضل یکی از هواداران آقای دکتر حسن نژاد از کلیه ی زحمت کشانی که باعث راهیابی فرد اصلح و کاردان به بهارستان شدند تقدیر و تشکر می کنم و همجنین به آقای دکتر حسن نژاد تبریک عرض می نمایم .
  از آقای دکتر حسن نژاد نماینده ی محترم خواستارم که به حول و قوه ی الهی راهگشای مشکلات جوانان مرند و جلفا باشند که مشکلات عبارتند از :
  ۱_ کمبود کار و اشتغال که دغدغه ی کل جوانان است .
  ۲_ حل کردن مشکل کار خانه ی تبریز کف که کارگران زیادی در آنجا کار می کنند و پول نمی گیرند .
  ۳_با توجه به اینکه بیشتر جوانان مرند در شهرستان شبستر مشغول به کار هستند و هر روز چهار ساعت موقع رفت و برگشت وقتشان در راه تلف می شود به فکر راه میانبر از کوه میشو به طرف شبستر باشید تا راه زیاد باعث خستگی و اتلاف وقت کار گران نشود.
  ۴_عملی کردن وعده های قبل از انتخابات که موقع تبلیغات ابلاغ کردید
  ۵_ ابلاغ مشکل مدارس در مجلس که الان دانش آموزان در مدارس دولتی درس یاد نمی گیرند فقط در مدارس از دانش آموزان پول برای کلاسهای تقویتی و مشکلات مدرسه می خواهند .
  ۶_ ابلاغ مشکل قالی بافان در مجلس که چند ماه در روی یک قالی زحمت می کشند ولی بازار مطلوبی برای فروش فرش نیست .

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved