سیل در جلفا خسارت زد

فرماندار شهرستان جلفا گفت: بارش شدید باران و جاری شدن سیل خساراتی در این شهرستان به دنبال داشت.
هادیشهر

به گزارش یاشیل وطن، زاهد محمودی شامگاه پنجشنبه گفت: بارش عصر دیروز باران در این شهرستان سبب آبگرفتگی معابر شهر هادیشهر و ورود آب به برخی منازل شد.
وی اظهارکرد: این بارش همچنین سبب ریزش گل و لای در محورهای مرزی و راه ارتباطی روستاهای واقع در ارتفاعات شد.
رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان جلفا افزود: بلافاصله ستاد بحران شهرستان وارد عمل شده و با همکاری اکیپ امداد و نجات منطقه آزاد ارس نسبت به تخلیه آب از منازل اهالی اقدام شد.
محمودی اظهارکرد: به دنبال اعلام هواشناسی مبنی بر بارش شدید باران در این شهرستان، اقدامات پیشگیرانه در نقاط سیل گیر از جمله شهر هادیشهر به عمل آمد و از وقوع حوادث احتمالی جلوگیری شد.
وی خاطرنشان کرد: عوامل راهداری در حال تلاش برای بازگشایی محورهای ارتباطی شهرستان به خصوص نوار مرزی و مسیر هادیشهر به روستاهای همجوار می باشند.
محمودی افزود: خسارت وارده ناشی از سیل به منازل در دست بررسی است.
شدت بارش باران در شهرستان جلفا به حدی بود که در مدت ۲۰ دقیقه بارش باران تمامی معابر شهرهای جلفا و هادیشهر دچار آبگرفتگی شد و به چندین باب مغازه نیز در هادیشهر خسارت زد.

شهرستان جلفا با ۵۶ هزار نفر در فاصله ۱۲۵ کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع شده است.

ختم خبر/

یک نظر

  1. جعفر مردانی زنوز

    بنام خدا. ازاقای مهندس نصیری درخصوص منشرکردن عکسهای از مدارس قدیمی زنوز وسد زنوز تشکر وقدردانی میگردد.در شهرستان مرند فعالترین رسانه ای که در خدمت مردم میباشد یاشیل وطن میباشد.لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق.شورای شهر. زنوز جعفرمردانی