اخبار کوتاه از مرند و جلفا / ۷ تیر

به گزارش یاشیل وطن، خلاصه برخی از اخبار مهم شهرستان های مرند و جلفا در تاریخ ۷ تیر ماه به شرح زیر می باشد:

🔺کودک چهار ساله ای که چند روز پیش در خیابان طالقانی مرند از ساختمان سقوط کرده بود، پس از چند روز بستری شدن در نهایت درگذشت.

🔺اخبار و پیام های فراوان شهروندان از مرند و جلفا نشان میدهد برخی مدارس بابت ثبت نام و کمک به مدارس مبالغی اجباری و گاها زیاد دریافت میکنند. روسای آموزش و پرورش مرند و جلفا و منطقه آزاد ارس اخیرا در گفتگو با یاشیل وطن دریافت پول زوری را غیر قانونی اعلام کرده اند.

🔺پیرمرد ۸۰ ساله و کشاورز درروستای ” دستجرد” شهرستان جلفا هنگام کشاورزی و کار در مزرعه بعلت اصابت رعدو برق جان خود را از دست داد.

🔺 عضو انجمن اقتصاددانان ایران گفت: تجارت با روسیه و جمهوری آذربایجان مقدمه تجارت با قفقاز وکل اروپای شرقی و شمالی است و اصرار برای بازگشایی راه آهن جلفا به اروپا به همین سبب است.

🔺ظهر یکشنبه ۶ تیرماه دختر حدودا ۱۶ ساله در منطقه خیام شهر مرند، با استفاده از چادر خود را در منزل مسکونی حلق آویز و به زندگیش پایان داد.

ختم خبر/

یک نظر

  1. باتشکر از بیان مشکلات مردم . درست است که مسئولین آموزش پرورش میگند که پول گرفتن خلاف است اما میری مدرسه اگر پول ندهید ثبت نام نمیکنند به اداره مراجعه میکنید میگن خوب یه پول بدهید ؟ نمیدانم چرا آقای رئیس …..