پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

One Comment

 1. 1

  همشهری

  بناب- فرماندار بناب از احتمال بهره برداری از استادیوم ۱۰ هزار نفری این شهرستان تا پایان سال جاری خبر داد.

  به گزارش خبرنگار مهر، ولی الله فرج اللهی عصر سه شنبه در آیین تودیع و معارفه رئیس هیأت فوتبال بناب که با حضور جواد ششگلانی، رئیس هیأت فوتبال آذربایجان شرقی برگزار شد، با اشاره به اهمیت و ضرورت توجه به امر ورزش در جامعه اظهار داشت: اهمیت ورزش بر هیچ کس پوشیده نیست و اگر بخواهیم مشکلات تهاجم فرهنگی را در جامعه خنثی کنیم باید از ورزش به صورت عملی حمایت کنیم.

  وی همچنین با اشاره به وجود وحدت، همدلی و انسجام در ورزش فوتبال شهرستان بناب افزود: حضور رحیم پاکیزه خوی طی چندین سال اخیر در رأس فوتبال بناب باعث شده بودعلاقمندان زیادی جذب این رشته ورزشی شوند.

  فرماندار بناب سپس با تقدیر و تشکر از حمایت های شورای اسلامی شهر و شهردار بناب از نماینده فوتبال این شهرستان در مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال گفت: علیرغم مشکلات و تنگناهای مالی شهرداری از این تیم به نحو مطلوب حمایت کرده است که انتظار داریم همچنان این حمایت ها استمرار یابد.

  فرج اللهی با بیان اینکه دولت در تلاش است سرانه فضای ورزشی بناب را به بالای ۷۰ سانتی متر برساند، از احتمال بهره برداری استادیوم ورزشی ۱۰ هزار نفری بناب تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: با افتتاح این استادیوم و چند سالن ورزشی در سطح روستاهای منطقه افزایش سرانه فضای فیزیکی در این شهرستان را شاهد خواهیم بود.

  وی تصریح کرد: با تکمیل و بهره برداری از استادیوم ۱۰ هزار نفری ظرفیت بزرگی برای برگزاری مسابقات ورزشی استان ایجاد خواهد شد.

  فرماندار بناب ادامه داد: سال ۹۵ سال شکوفایی فضاهای ورزشی در بناب خواهد بود و به دنبال آن شاهد شکوفایی ورزش از بعد قهرمانی خواهیم بود.جناب مسئولان زحمتکش منطقه مرند چه خبر از ورزشگاه فراموش شده شهرستان ویژه مرند انشا… که مشکل از بودجه نیست که چون برای بناب است؟

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved