پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

One Comment

 1. 1

  شهرام

  مسولین شهرستان مرند به گوش باشید:
  وزیر صنعت و معدن به تبریز برای افتتاح ۵ طرح به تبریز می آید!
  نجاتی امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: افتتاح طرح جدید فولاد آلیاژی بناب و فاز دوم خط تولید کنسانتره مس سونگون از مهم‌ترین این طرح‌های است.

  وی بازدید و افتتاح خط مونتاژ اتوبوس‌های شهری و پل دسترسی به شهرک صنعتی بناب را از دیگر طرح‌هایی که در این سفر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد اعلام کرد و افزود با افتتاح پل دسترسی به بناب مسیر شهرک صنعتی این شهرستان نزدیک به ۴ کیلومتر کوتاه‌تر شده و موجبات رضایت سرمایه‌گذاران در این مجموعه را فراهم خواهد آورد.

  نجاتی از فولاد آلیاژی مجتمع شاهین بناب نیز به عنوان یکی از طرح‌های تاثیرگذار در استان و حتی شمال‌غرب کشور یاد کرد و گفت: با تغییر تکنولوژی تولید که در این واحد تولید فولاد آلیاژی صورت می‌گیرد نیاز استان و شمال‌غرب کشور به این ماده تولیدی و صنعتی تامین می‌شود.

  این مقام ارشد استان در حوزه صنعت و بازرگانی وجود صنایع خودرویی، تجهیزات و قطعه‌سازان متعدد و تمرکز بسیاری از واحدهای صنعتی و تولیدی در سطح آذربایجان‌شرقی را یادآور شد و اضافه کرد: بسیاری از واحدهای اشاره شده نیازمند فولادهای تولید شده در این مجتمع هستند که این نیاز با این امکانات رفع می‌شود.

  وی در رابطه با خط مونتاژ اتوبوس‌های شهری نیز تصریح کرد: در این خط مونتاژ اتوبوس‌های شهری با ظرفیت یک هزار و ۵۰۰ دستگاه، ون ۳ هزار و ۷۵۰ دستگاه و مینی‌بوس‌های ۲۰ نفره با ظرفیت یک هزار و ۵۰۰ دستگاه در سال برای تامین نیاز داخلی تولید و ارائه می‌شود.

  به گفته نجاتی معاون اول رئیس‌جمهور در افتتاح دو طرح اولین باند بتنی کشور و فاز دوم تولید کنسانتره نیزحضور خواهند داشت.

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved