پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

5 Comments

 1. 5

  شهروند

  این چیزها در شهرستانمون خیلی بی اهمیت هستند من شخصا چند سال آرزو دارم وارد کاروانسا هلاکو خان شوم و از انجا دیدن کنم اما تابحال برای دیدن اجازه ندادند . به نظر من آن مکان.مکان خوبی برای موزه است .چرا با یک کار ساده در امدی برای قسمت میراث فرهنگی مرند فراهم نمی کنید .آثار تاریخی زیادی در مرند وجود دارد عایا زورخانه مرند رفته اید؟

 2. 4

  مسافر

  این حق مرند و مرندی نیست اگر به قول بعضی ها کوزه های خالی رو هم جمع میکردند و تو یه اتاق کوچک بنام موزه میزاشتن به نظرتون بهتر نبود .مرند شهر تاریخی هست ولی تاریخ مرند رو دارن نابود می کنند .تو رو خدا مسولان رسیدگی کنید . بیایید این قلعه رو هم بکوبید راحتمون کنید انقدر غصه تاریخ مرند رو نخوریم هر کی از تاریخ مرند پرسید بگیم نداره والسلام .نه اینکه چند تا آشغالدونی را نشونش بدیم بگیم این تاریخ مرند هست

 3. 3

  شهرام

  سلام
  آقای نصیری نماینده محترم امروز در مرند دیدار چهره به چهره دارن
  عاجزانه خواهش میکنیم که جواب سوالاتمان رو ازشون بگیرید
  انصاف نیس این همه معطلی
  _________
  سلام/ مراجعه شد سرشان بسیار شلوغ بود. منتشر خواهد شد.

 4. 2

  همشهری

  ای وای چرا اینطور می کنند.دارند تاریخ یک شهر را نابود می کنند.
  چرا کسی یا ارگانی نظارت نداره؟ علیرغم اینکه می دانند خیابان رجایی به مسجد جامع ختم میشه و احتمال صد در صد هست که اونجا آثار باستانی کشف بشه باز هم کسی نظارت نمی کنه اونجا.
  وای خدای من دردناکه هر چه تا به امروز آثار تاریخی مان نابود شده بس است
  اینها همه تاریخ و فرهنگ ما هست. من هر وقت همچین اخباری می بینم دیوانه می وشم من به تاریخ مرند خیلی حساسم در حق تاریخ مرند خیلی ظلم شده است دیگر بس است.

 5. 1

  هادی

  یادم میاد سالهای قبل که خیابان رجایی (ایستگاه) رو واسه کانال فاضلاب حفاری میکردند استخوان و جمجمه و سفاهای زیادی از زیر زمین به بیرون انتقال میافت و ما که دوران دبیرستان سید زاده بودیم به این جمجمه ها بین خیابون توپ میزدیم!!!!
  این منطقه بخاطر مسجد جامع زمانهای نزدیک قبرستان بود و کوزه های خالی در سر قبرها میگذاشتند! و چیز خاصی در این منطقه جز استخوان و کوزه خالی نیست!
  با تشکر

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved