پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

8 Comments

 1. 8

  حیدر

  با سلام خدمت همشهریها . نکته لازم به ذکر اینکه آموزشی که همراه بی دینی و بی حیایی باشد هیچ ارزشی ندارد . تعالی و ارزش انسان به علمی است که او را محجوب کند نه اینکه مثل حیوانات لخت بکند .

 2. 7

  همشهری

  تحصیلات این پیرمرد وجناحش مشخص شود بعضی چیزها مشخص میشود وپیشنهاد میشود این ستون حذف شود تا بعضی چیزها مطرح نشود!

 3. 6

  مسافر

  من طرفدار امام خمینی هستم.

  ولی چرا روز به روز آمار معتادین زیادتر میشود چرا؟ از کجا معلوم فردا پس فردا من هم تو این جمع معتادان نباشم؟اگه جمع بندی کنیم بیشتر مسجدهامون خالی میمونه..مگه نه؟دیگه یواش یواش باید به جای ساخت مدرسه و مسجد و باشگاه و بیمارستان و…به فکر ساخت مجتمع های بزرگ ترک اعتیاد باشیم.

  یه پیشنهاد برای مسئولان محترم آیا میخواهید انقلابی عظیم کنید؟ اعتیاد رو ریشه کن کنید آره اگه این کارو بکنید انقلاب کردین.نه کارخونه میخواهیم نه پارک نه آسفالت نه پاساژ نه خیابان ۲ طبقه

 4. 5

  حميد رضا محمودپور

  باسلام به خدمت همشهریان عزیز وبا ایمان سر دبیرودست اندرکاران یاشیل مرند باتوجه به اظهارات حاج آقا در تعریف خاطراتشان بنده را ملزم داشت تاچند سوالی از ایشان داشته باشم.
  ۱ -ایشان برای اثبات ظلم وبی عدالتی دوره ی پهلوی وتلاش برای صحبت کردن در سطح بالا مردم باایمان ومذهبی مرند را به بی اعتقادی وبی غیرتی متهم کرده اندچه طور ممکن است مردم غیرتمند ایران ومرند درمقابل تعرض به ناموسشان ساکت بمانند درحالی که همین مردم هشت سال در مقابل دنیا ایستادند .شما چطور به خود اجازه میدهید که پدران مارا ترسو قلمدادکنید؟شاید در مورد شما اینچنین باشد ولی در مورد سایرین هیچ مقام بالایی هم نمیتواند اینچنین اظهاری کند این درحالی است که همان پدران جگرگوشه های خود را جلوی گلوله دشمنان فرستادند.
  ۲-ایشان در مورد اراذل واوباش وقمه کشی صحبت نموده ومامورین شهربانی رو دزد معرفی کرده اند واین درحالی است که قمه کشی و…در هردوره وزمانی وجودداشته ودارد وخواهد بود واین دلیل بر بیکفایتی ماموران نمیباشد لازم بذکر است که بسیاری از ماموران محترم آندوره از معتمدین وسرشناسان زمان حال میباشند وشایان ذکر است که امروزه بنده بالشخصه شاهد بوده ام که نه تنها با قمه که با اسلحه به در خانه ی یکی از …..نموده اند که پرونده شان حدود دو سال است مفتوح میباشد وگوش بریده ای درکف دست کسی دیده نمیشود .حال ما باید این امر را گناه نیروی محترم انتظامی قلمداد کنیم ؟
  ۳-ایشان با چه ادله ای ادعامیکنند که فساد به اوج خود رسیده بود و….آیا اصلا درمرند کاباره یا خانه ی فسادی وجود داشت که این چنین زنان ومردانی را که چنان جوانان غیرتمندو غیوری را به عرصه رسانیدند که هم انقلاب را به پیروزی رساندند وهم هشت سال درمقابل ابرقدرت ها جانفشانی کردندرا به فساد متهم می کنندو این چنین اخلاقیات واعتقادات مردم را زیر سوال میبرند؟
  ۴-با توجه به اینکه مرند شهری مذهبی بوده ومیباشد تعداد معدودی از دختران پایبند حجاب نبودندومطمِئانااین دلیل نمیشود که شما کم لطفی نموده وهمه را متهم نمایید واز لفظ نامانوس برهنگی در مورد جوانان ودانش آموزان آن دوره یاد کنید چه بسا دانش‌آموزان آندوره که معلمان واساتیدزحمت کش ومعتقد امروز میباشند .لازم بذکر است که با مراجعه به تاریخ به این مهم برسید که کشف حجاب در زمان رضاشاه منفور وبه زور اسلحه بوده است !!
  ۵-جنابعالی با این همه ادعا به اعتقاد بالا !!!!وظلم ستیزی !!!!!!چطور میشود که دوست درباری داشته باشید که واسطه ی شمابرای دیدار با شاه باشد؟
  آقای محترم نباید برای بزرگ جلوه دادن ظلم وفساد سردمداران مردم یک شهر را اینچنین به فساد و بی غیرتی و…..متهم نمود وبه قول شاعر اول اندیش ووانگهی گوی……….
  ____________
  یاشیل وطن: کاربر عزیز نظر شما منتشر گردید. اما مصاحبه شونده در هیچ یک از مباحث به همه مردم یا همه اشخاص اشاره نکرده است. برای مثال نگفته همه جوانان چنان بوده اند که یقینا هم قابل قبول نیست. اما اینکه زمینه فساد بیشتر بود و نیروی انتظامی ( شهربانی) سامان کامل نداشت واقعیتی است که دیگران هم اذعان دارند. در ضمن کاباره که نه اما میگن خانه به اصطلاح عفاف وجود داشته. البته بیاد اذعان کرد که با حضور قطب مذهبی ارزشمندی مانند آیت الله مرندی، شهر مرند انصافا پاکتر از خیلی شهر ها بوده است و جو مذهبی تری داشته است و مردان متعصب و جوانان پاکش زبانزد بوده اند و هستند و ان شاءالله خواهند بود.
  از نظر دلسوزانه شما سپاسگزاریم/

 5. 4

  رضا

  حاجی میگه!: در زمان ما دختران را به مدرسه نمیگذاشتند چون در مدارس بی حجابی رواج بود و دختران را به برهنگی و بی حجابی سوق میدادند معلمهای زن برای دبیرستانی ها درس میدادند و خود شاهد بودم که خانم معلمی داشتیم با دامن کوتاه بود و با پسر دبیرستانی رابطه داشت و گاهی با معلمهای آن مدرسه هم رابطه داشتند.
  +از حاجی می پرسم اون موقع میگفتن این خانم با این اقا رابطه داره!! درسته من قبول دارم!
  اما سوالی دارم که حالا اصلا مشخص نیست کی با کی رابطه داره و همه چی قاطی پاتی شده!!
  اون زمان یه میخانه بود و بس!! حالا همه شدن عرق خور و همه جا شده عرق خونه!!
  و اعتیاد و بیکاری و بی خنمانی و ………….هزاران چیز دیگه که جای بحث و کارشناسی داره!! و درد و غصه!
  چرا؟
  ******************
  یاشیل وطن: جناب رضا ضمن تشکر
  اینکه قبل یا بعد از انقلاب همه را به یک چشم ببینیم کار اشتباهی است… این حرف شما بسیار اشتباه است که می فرمایید همه شدن عرق خور…. لابد طرفای شما اینطوریه…. مرند که اینطوری نیست شکر خدا مردم اعتقادات خوبی دارند . لطفا به همگان توهین نفرمایید. شکر خدا که الان میخانه ای نیست و تفکر اسلامی روز به روز در حال گسترش است. البته این فرد مصاحبه شده هم منظورشان این نیست که قبل از انقلاب همه دچار خطا بودند و همه دخترا و پسرا دچار مشکلات، جوانان انقلاب و شهدای عزیز نیز همان نسل هستند که عاشقانه در حال اسلام گام برداشتند….. بلکه منظور اینه که زمینه گناه و فحشا بیشتر بود …. باز اگه نظر دیگری داشتید در کمال احترام آماده انتشار هستیم.

 6. 3

  امید

  واقعا عالی کار میکنید. کلیه شهرهای مرند و در زمان سریع…. قرار بود یکی از سایتها آنلاین کار کنه …. چی شد؟؟؟

 7. 2

  یاس

  سلام.درود بر رهبر معظم انقلاب وتبریک میگم دهه فجر رو به همشهریهای عزیزم……..از حاجی میپرسیدی الان امار بیکاری ومعتادین در شهرستان مرند …..

 8. 1

  همشهری

  عجببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب!!!!!!

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved