پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

5 Comments

 1. 5

  عبدا ...

  یاشیل وطن جان ! از اینکه اینقدر عاشقانه در خط مقام عظمای ولایت مطلقه فقیه و شهدای ولایت هستید واقعا الحق و الانصاف قابل تقدیر است اما توصیه ای برادرانه دارم و آن اینکه تا می توانید این شهداء بزرگوار و وصایای ناب و گرانقدرشان را برای مردم بازگو کنید و اگر می توانید حتما صفحه مخصوصی نیز به این امر اختصاص دهید تا انشاء ا… شرمنده شهداء بزرگوارمان نشویم و از طرف دیگر نسل عزیز جوانمان را با این سرمایه های گرانسنگ مان و اهداف ناب و آرمانهای والایشان بیشتر آشنا کنید . ممنونم .

 2. 4

  farid

  روحش شاد ویادش گرامی

 3. 3

  محمد رضا فاطری

  ما رمیت اذ رمیت والله خیر رما
  سلام شاید باور نکنید ولی این دعا رو حاج عباس برای اولین بار یادم داد زمانی که دوازده سالم بود ینی دقیقا یازده سال پیش وقتی تو مسابقه تیر اندازی بسیج تو تهران بودیم و حاج عباس رییس هیئتمون بود وقتی تو خط آماده مسابقه بودم حاج عباس اومد در گوشم گفت این دعا رو بخون خدا کمکت میکنه از اون زمان حاج عباس رو میشناختم حق برادری و راحت میتونم بگم حق پدری به گردنم داشت خیلی چیزا بهم یاد داد اخلاق خوب و خوش مشربیش همیشه باعث میشد وقتی یادش میوفتم خنده رو لبام بیاد خیلی بزرگوار و شکسته نفس بود معنی این جملرو اونایی که میشناختنش و دیده بودنش خوب میدونن
  آتیشم زدی حاج آقا از وقتی این خبرو شنیدم فقط میتونم گریه کنم
  حاج عباس این رسمش نبود
  حاج عباس رفتی پیش دوستات مگه ما دوستت نبودیم که تنهامون گذاشتی

 4. 2

  همشهری

  باسلام/از ۱۰ خبرنگار فقط … انهم ناقص این نشست را منعکس کرده است!تشکر از این سرعت العمل وحدس میزنم شما منتظر جوابهای جناب نماینده هستید تا بعد از ان جوابهای شهردار را منتشر کنید.
  _________
  یاشیل وطن: شما چرا اینقدر عجله دارید؟؟ خبر روز مرند شهید عبدالهی است و انرژی بیشتری صرف آن میشود. و قرار نیست همیشه ما سایت اول منتشر کننده باشیم. ما چارچوبی داریم و اولویت خبر برایمان مهم است. برخی اخبار روز خاصی ندارند و چند روز این ور آن ور هم مهم نیست. در ضمن سوالاتی که قراربود از نماینده پرسیده شود در این مدت به مرور منتشر شده اند و باز برنامه های دیگری داریم.از توجه شما ممنون.

 5. 1

  شهرام

  سلام
  آقای ادمین با عرض خسته نباشید
  ایشالا جواب سوالات از آقای شهردار کی منتشر خواهد شد؟
  ____________
  با سلام/ ان شاءالله. بیش از ۱۰ خبرنگار حضور داشتند.

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved