پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

4 Comments

 1. 3

  رضا

  سلام. شما مگه متخصص هر فنی هستی که برا همه چی خودت نظر میدی؟؟!!! اگه نظری داده میشه ارجاع کن به اهلش یا به کسی که خطاب به اونه اون جواب بده!! چرا برا هرچی نخود هر آشی میشی آقای خبرنگار محترم!!

  1. 3.1

   سردبیر

   سلام/ ببخشید اگر نظرمان احترام به نظر کاربران بوده است….. شما نظر خودتان را بگید با بقیه اش زیاد کاری نداشته باشید چراکه اکثرا کاربران انتظار پاسخ و واکنش دارند. موفق باشید.

 2. 2

  شهرام

  سلام
  آقای خبرنگار
  به ترتیب از اول تا آخر
  معلوم نشد سوالاتمون از نماینده کی به جواب خواهد رسید که اصلا در این مورد خبری نمیدید در حالی که نماینده ۲۴ ساعته مرند هستند
  ۲٫
  دلیل توقف افتتاح پروژه های بعدی (کارخانه کرگین + واکسن + جاده مرند جلفا + مرند کشکسرا) چی هست؟ چرا پیگیر دلیل این موضوع نیستید؟
  ۳٫
  سوالاتی که اخیرا فرمودید از شهردار بپرسیم پس کی به جواب خواهیم رسید؟
  لطفا نظرم رو با جواب تایید کنید!
  ________
  پاسخ/ سلام
  ۱- اکثر سوالات از نماینده پاسخ هاشون در قالب اخبار جداگانه منتشر شده است و مصاحبه ای هم خواهیم داشت.
  ۲- پیگیر مورد دوم هستیم.
  ۳- جلسه شهرداری ماشاء الله نشست خبری که میشه همه به نام خبرنگار میان و فرصت برا طرح بیشتر از دو سوال نیست. این جلسه هم که بیشتر درد دل و صحبتهای صمیمانه بود. اما دو مورد از سوالات کاربران توسط خبرنگار ما مطرح شد.

 3. 1

  رضا

  به نظرم کارخانه تبریز کف مشکلات ریشه ای و اساسی دارد که مدیر جدید هیچ کاری نمی تواند انجام دهد !! تجهیزات کارخانه قدیمی و نیاز به به روز سازی دارد که آن هم هزینه ی هنگفتی دارد!! هم تاکنون فقط شعاری و تبلیقاتی اقداماتی کرده که اینها درد کارخانه را دوا نمی کنند. کارخانه های کاشی کشور هر چند ماه قالب های خود را عوض می کنند و به روز می کنند اما این کارخانه چندین سال است که با این قالب ها کار می کند که در این صورت نمی تواند با کارخانه های دیگر رقابت کند۱
  ____________
  یاشیل وطن: ضمن احترام به نظر شما،، مسئولین محترم مخصوصا فرماندار ویژه شهرستان انصافا پیگیر این قضیه هستند منتها باید قبول کرد که مشل یک شبه بوجود نیامده و الان نزدیک ۳۶ ماه است.. اصل قضیه هم مادی اشت که باید از جایی تامین اعتبار بشه. آقای فاخر هم برای حل این مشکل تلاش میکنند.

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved