پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

9 Comments

 1. 4

  همشری دلسوز مرندی

  سلام/نظرات مختلف وموافق مشخص میکند که جواب شما قانع کننده نیست!لطفا دقت بیشتری در جواب دادن بکنید باتشکر
  _______
  پاسخ: ما این خبر را فقط اطلاع رسانی کردیم و تحلیل نکردیم.

 2. 3

  عبدارحمان

  می گویند روزی مجیدالملک(خان معروف مرندوجلفا) مباشرخودرا برای جمع آوری مطالباتش به سراغ اهالی روستافرستاد و مباشر آخر روز دست خالی برگشت و در جواب خان که چرادست خالی آمدی گفت ارباب اهالی این روستا صنار در بساط ندارند و به هرکس مراجعه کردم گفت چیزی ندارم.ارباب گفت آنها گفتن و تو هم باور کردی. مباشر گفت :آنها واقعا آه در بساط ندارتد.
  فردا ارباب به پیشکارش گفت پنج ریال به مباشر بده و دوباره بفرست برای جمع آوری حق ملوکانه . آنروز مباشر با مبالغ قابل توجهی که وصول کرده بود برگشت . پیشکار از ارباب فرق دیروز و امروز راپرسید. ارباب گفت مباشر همه را مشابه خود می دید.دیروز که جیبش خالی بود همانطورکه فکر میکرد عمل میکردولی امروزکه پنج ریالی در جیبش داشت فکر میکرد همه حداقل پنج ریال را دارند.
  _______
  پاسخ: داستانک زیبایی است و تشکر
  اما ربطی هم به خبر داشت؟

  1. 3.1

   عبدارحمان

   اگر متوجه ربطش نشدید خاموشی برگزینم بهتر است.
   منظورم این است که اگر شما هم با قوانین بین الملل و حق و حقوق انسانها در دنیا آشنا بودید دست خالی بر نمی گشتید.
   ______
   پاسخ: موفق باشید. خوشحالیم که آشنایید…… راستی وقتی یکی ارزشها و عرف یک شهر یا کشوری را زیر پا میگذارد حق و حقوق آنها را پایمال نکرده است؟؟؟ فقط سوال بود چون شما ظاهرا از حق و حقوق سرتون میشه……
   یاعلی

   1. 3.1.1

    عبدارحمان

    آیا همه سایتهای خبری بر سر دیدگاههای درج شده مناظره میکنند؟
    معمولا دیدگاهها را با رای بازدیدکنندگان و تعداد موافقین و مخالفین به نقد میگذارند.

   2. 3.1.2

    امیرحسین

    جناب عبدالرحمن!
    میشه لطف کنید کمی از اون قوانین بین المللی را بیان کنید ما بهره مند بشیم ازتون؟

    جوری میگی قوانین بین المللی که انگار کارمند بازنشسته سازمان ملل هستی و عالم دهر!
    بجای این روشنفکر بازی ها، کمی غیرت دینی داشته باش…. بخاطر حضرت زهرا…

 3. 2

  حسینی مرند

  آقای نصیری، یک همچوخبرهای فاشیستی را منتشرنکن!!!! فرودگاه همچون مناطق آزاد یک منطقه بین المللی است وهیچ ربطی به علم الهدی …. ندارد. …. فرودگاه آزاداست.
  _____________
  یاشیل وطن: کاربر محترم اولا کار رسانه انتشار اخبار است و تحلیل با کاربران است اما واقعا به نظر شما اینکه فرودگاه یک منطقه عمومی و دارای تردد همگانی است باید ارزشهای یک کشور پایمال شود؟؟؟ این همه شهید و هزینه داده شده که در این مملکت دین و برنامه های دینی تا حد امکان اجرا بشه…. یقین داشته باشید اگه فرودگاه کنترل نشه اینا فردا پس فردا تو حرم امام رضا هم برهنه راه میرن….

  1. 2.1

   زنوزی

   همشهری خوبم…. به نظرم پاسخ دبیر یا خبرنگار سایت خوب است شما انتظار دارید چی یگن. وجدانا کشور ما باید مورد بی توجهی این بی حیاها قرار بگیره؟؟؟ چرا اونا افراد با حجاب را راحت نمیذارن؟؟؟؟ دیروز در چند کشور اروپایی تصویب کردن که هیچ بانویی با حجاب اسلامی نمیتونه وارد دادگاه بشه!!!! میدونی عنی چی؟؟؟ یعنی حتی نمیذارن از حق خودشان دفاع کننن. اونوقت افراد ….مثل شما آرمانهای نظام و دین خدا را نادیده میگیرید

  2. 2.2

   مهرداد

   جناب حسینی سلام
   عزیزم شما اینجوری توهین میکنید کجاش فاشیستیه؟؟؟؟ اصلا معنی فاشیست چیه؟؟؟؟ بنده تشکر میکنم که این سایت از یک کار غیر مرسوم در کشورمان انتقاد کرده…. شما دوست داری ناموست اینجوری بیاد خیابون؟؟؟؟؟ اگه اینا جلوگیری نشن شک نکن که فردا زن و بچه من و تو هم … آچیق- باش آچیق میاد خیابون.

 4. 1

  رضا

  سن الله مسخره چخاد مایین با کی نوسون؟ علم الهدی نه ربطی وار بوجور مسایل؟علم الهدی یا دنن خود مشهده ده نجه ده آژ وار؟نچه دنه کاسیب وار؟اوناگوره ده بیر نظر ورسین دا

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved