پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

4 Comments

 1. 4

  خداداد ازارومیه

  باسلام واقعاباید بهجرات شما تحسین گفت رسانه یعنی یاشیل وطن والسلام/درضمن ازاطلاع رسانی خوبتان واقعا متشکرم بدین خاطر حدود یکسال است که دروبلاگ خودم لینگتان کردم یاشاسین مدیر لایق وتمام دست انر کاران یاشیل وطن مرند قهرمان پرور

 2. 3

  امیرحسین

  معاون رسانه ای آقای فرماندار و مسئول روابط عمومی فرمانداری باید جوابگو باشند.
  الان دارم آمار بازدید دیروز سایت یاشیل وطن رو میبینم… ۳۶هزار بازدید…. چرا باید این پتانسیل نادیده گرفته بشه توسط فرمانداری؟؟؟؟

 3. 2

  مینایی

  آقای سردبیر حرفتان صحیح و منطقی است فقط بدانید که به نظر بنده شخص فرماندار اینجوری تصمیم نگرفتند و حالا چه کسی این خط دهی را کرده الله اعلم.
  منم با وجود چند سایت و وبلاگ در مرند یاشیل وطن را زیاد میبینم و باید هم شما در راس این برنامه گزارش میداید چون خبرتان تا چند هفته با کلمه مرند در موتورهای جستجو همراه میشه.
  یاشاسین یاشیل وطن

 4. 1

  همشهری مرندی

  سلام مجدد// بنده بعنوان فردی که روزانه بیش از ده بار این سایت را رصد میکنم تا اخبار مرند را ببینم این حرکت را محکوم میکنم…. ما غریبه پرستیم داداش…. باید هم جواب بدن. یاشیل وطن در ماجرای شهید عبداللهی در کل کشور موجب افتخار و معرفی شدن مرند شد. بنده یکی از فامیلامون شیراز زندگی میکنه مرندی هم نیست میگفت در این سایت اخبار شهید عبدالهی را بصورن جدید می بینیم و شهر مرند را شناختیم.

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved