پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

3 Comments

 1. 2

  حسن احمدی

  سلام. نمی دانم چرا برخی ها مردم را نادان فرض می کنند. پول را اصول گرایانی همچون جناب رحیمی معاون اول دولت دهم را صرف خرید ۱۷۰ نماینده مجلس کرده است الان هم در زندان است …

 2. 1

  یاسر نصیری

  با سلام
  و با تشکر از جناب خلفا زاده بابت گردآوری این مطالب و انتشار در قالب یادداشت، خیلی مختصر عرض میکنم که خیلی ادعا میکنند که پولهای کثیف در انتخابات وجود دارد… و خیلی دلواپس هستند که مبادا نمایندگانی با هزینه کردن از این پولهای کثیف در انتخابات مجلس موفق شوند و وارد مجلس شوند. شکی نیست که باید جلوی ورود پول به انتخابات گرفته شود ولی یادآوری سه نکته به شما ضروریست:

  اول اینکه با ادعا و گمانه زنی و تهمت زنی کاری حل نمی شود… اگر شما سند و مدرکی دارید رو کنید و با افکار مردم بازی نکنید…. برخی آقایان و این نظریه پردازان آبرویی ندارند که بخواهند با این بازیهای سیاسی برای خودشان محبوبیت جمع کنند… چهره حقیقی این مدعیان، در انتخابات ۸۸ بر همگان آشکار شد… همون موقعی که معلوم نمیشد با کدوم پولها، میلیون ها پیامک میفرستادند در حمایت از موسوی و یا جهت دعوت به حضور در اشوبهای خیابانی!

  دوم اینکه اگر میخواهید پول کثیف را ردیابی کنید بروید با جناب م. هاشمی صحبت کنید…. که در انتخابات ۸۸ طبق اسناد محکم و موجود، برای تخریب چهره کاندیدای غیردلخواهش و برای حمایت از کاندیدای مورد علاقه خودش یعنی آقای موسوی چقدر پول هزینه کرد… و دانشگاه ازاد را که اصولاً باید در مسیر علم باشد، تبدیل به یک بنگاه سیاسی کرد….

  سوم اینکه آقای موسوی، ادم بیچاره ایست… چرا که آلت دست و بازیچه کسانی شد که از رسوا شدن توسط دستگاه قضایی در دولت قبل میترسیدند.. موسوی را هل داند وسط میدان تا خودشان را نجات دهند… همان کسانی که در دوران دولت سازندگی جناب هاشمی رفسنجانی به ثروتهای میلیاردی رسیده اند…. همان هایی که الان همسایه آقای هاشمی در نیاوران و جماران هستند در خانه های چند هزار متری بالای شهر…

  شاید این سه مورد کمی بیربط بنظر می آیند ولی شما خوب متوجه منظورم شدید….
  فکر کنم حرفهام واضح بود جناب. درسته؟

  1. 1.1

   محمد

   با سلام
   جناب اقای نصیری به نظر بنده و بنا به روال سایر خبرگزاریها یا نباید متن ارسالی اقای خلفا زاده را منعکس میکردید و یا در صورت انعکاس زیر متن مینوشتید انعکاس این خبر دلیل بر تایید نظر ایشان از طرف یاشیل وطن نمیباشد.اینکه هم منعکس کنید و هم طرفو بچسبونید سینه دیواربا جملاتی از قبیل(۱-با افکار مردم بازی نکنید۲-بروید با جناب م. هاشمی صحبت کنید۳-فکر کنم حرفهام واضح بود جناب. درسته؟)شایسته بنظر نمیرسد.و چه بهتر بود این فرمایشات را به کاربرانتان واگذار میکردید.
   با تشکر از سایت وزین یاشیل وطن
   ____________
   یاشیل وطن: ضمن تشکر از شما. این نوشته و کامنت یک کاربر است و تنها فامیلی وی با فامیلی مدیریت سایت مشابهت اسمی دارد و نظرات تا حد امکان آزاد است.
   با تشکر: صابر نصیری

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved