پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

5 Comments

 1. 4

  عبدا ...

  چه عجب ! ما مانده ایم که بقول مثل معروف « دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را » ؟
  اگر دولت فعلی ، عملکرد دولت آقای احمدی نژاد را قبول نداره پس چرا ادعا می کنه که « ساماندهی سهام عدالت یکی از ۸ ابر پروژه دولت است .» ؟ !
  نکنه آقایان فراموش کرده اند که سهام عدالت نیز از طرحهای موفق دولت آقا محمود است ؟ لطفا بفرمائید آقایان حتما طرحهای ایشان و سخنان خود را بررسی و تجدید نظر کنند . اینکه انسان بگه اشتباه کردم گناه و یا جرم نیست . ممنونم .

 2. 3

  همشهری

  معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه آب شرب مورد استفاده در شهر میانه از لحاظ استاندارد و بهداشت مشکلی نداشته و دارای سختی است، تاکید کرد: ما به جد پیگیر و خواهان بهترین آب شرب مصرفی برای همشهریان میانه ای هستیم.

  به گزارش صدای میانه ، حمید شکری در جلسه شورای اداری شهرستان میانه با ابراز خرسندی از توافق هسته ای صورت گرفته توسط هیئت دیپلماسی ایران گفت: با توجه به توافق اخیر در سایه رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری و ذکاوت و درایت هیئت مذاکره کننده ایران شرایط جدیدی درکشور از جمله تعامل با کشورهای دیگر و زمینه های سرمایه گذاری خارجی فراهم شده است .

  وی افزود: امیدواریم شهرستان میانه نیز از این شرایط جدید به نحو احسن بهره ببرد زیرا این شهرستان ظرفیت و پتانسیل بالای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف را دارا می باشد.

  وی با اشاره به اینکه به زودی شاهد برگزاری همایش بزرگ سرمایه گذاری در شهرستان خواهیم بود از مسوولین ادارات خواست تا ظرف مدت ۱۵ روز فرصت های سرمایه گذاری در حوزه خود را با هماهنگی استان شناسایی و به فرمانداری ویژه میانه ارائه کنند.در صورت امکان اقای فرماندار زحمتکش شهرستان ویژه مرند ودیگر مسئولین توضیح قانع کننده ای در رسانه های محلی مبنی بر اینکه چرا تاکنون همایش توسعه وفرصتهای سرمایه گذاری در مرند برگزار نشده بدهند در حالیکه در کوچکترین ودورافتاده ترین شهرها مثل هشترود وچاراویماق این امر اتفاق افتاده واهر سومین همایش را برگزار میکند وبالطبع از نتایج ان برخوردار شده اند وچرا اراده ای برای برگزاری این گردهمایی در مرند مظلوممان نیست برکسی روشن نیست واحتمالا یکی از عوامل ضعف در امر اجرای این سمینارها باشد یا مشکل محل برگزاری یا…..؟

 3. 2

  همشهری

  اینی که گفتید ابر پروژه یعنی چه؟آیا این ابر پروژه دردی از مردم رو دوا کرده یا گرسنه ای رو سیر نموده؟یا مشکلی رو از پیش پای معیشت مردم برداشته؟

  1. 2.1

   رضایی

   اینم از اون یادگاری های حاج محمود هستش.هنوزم نفهمیدم این خصوصی سازی چیه

 4. 1

  سعید رنجدوست

  تقدیر و تشکر از بزرگمرد استان آذربایجانشرقی جناب اسماعیل مختاری دولت آبادی بخاطر زحمتهای بیشمار ایشان که در جهت احیای سهام عدالت قشر ضعیف و زحمت کش کارگران و روستایی و سایر اقشار کم در آمد کشورمان با پی گیریهای خستگی ناپذیرشان توانستند نام استان را در سطح کلان مدیریت اقتصادی کشور احیا کنند ایشان بالطبع باید در بالاترین سمت اقتصادی کشور ایران حضور داشته باشند که امیدواریم این اتفاق هر چه سریعتر اتفاق بافتد و اقتصاد کشور با وجود این نخبه آذربایجان به رشد و شکوفایی برسد.

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved