پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

8 Comments

 1. 4

  یک دولت آبادی

  تقدیرو تشکر
  ——————–
  جناب آقای شریفی از اینکه از جایگاه روستائیان دفاع میکنید و بدون هر گونه حاشیه صرفا از روستائیان عزیز بعنوان تولیدکننگان و زحمت کشان اقتصادی نام بردید متشکرم. خوشحال شدم وقتی دیدم در کنار خیلی از شوراهای شهر و روستاهای دیگردر مرند هم چنین آگاهنه حرکت میکنید. خاک پای شما هستم.

 2. 3

  یک دولت آبادی

  با سلام خدمت مدیر سایت میخاستم خدمتتان عرض کنم که واقعا از دیدن این مطلب در سایتتان که بالاخره سایت هس و مطالبی که در آن درج میشود باید با دقت انجام شود نه اینکه …….در ادامه هم در مورد سخن آقای هاشمی مطلبی هس که خواندن آن خالی از لطف نیست:
  هاشمی می‌گوید: دیروز در کوچه روستایشان می‌گشتند و امروز انقلابی شدند “سخنی که باعث شد همه آنهایی که به خوبی کنایه او را گرفتند، مسیر حرف‌های هاشمی را به سمت ناکجا آباد هدایت کنند و برای آنکه ذهن عامه را از هدف اصلی این جمله منحرف کنند، ناگهان به یاد روستاییان عزیز کشورمان بیافتند (!)و بگویند که آیت اله به روستایی‌ها اهانت کرده است (!)و بعد کمپین‌های اعتراضی به راه بیاندازند….
  اما آنچه که درجمله اخیر هاشمی مشخص است این که او اشاره اش به کسانی است که آرامش روزهای سخت را داشته اند و در روزهای آرامش،راه را به سختی دیده‌ها سخت تر می‌کنند… کسانی که امروز فریادهای حفظ انقلاب کردنشان، گوش فلک را کر می‌کند اما همه تلاششان این است تا بانیان همین انقلاب را از چشم بیاندازند و از اسب به زیر بکشند… کسانی که فراموش کرده اند آنچه که امروز به نام جمهوری اسلامی است…. از مبارزاتی است که امثال هاشمی رفسنجانی برای آن کرده و کشیده است و حالا این اتهام زنندگان مدعی، همچون کاسه‌های داغتر از آش، گویی یادشان رفته است که آیت‌اله یکی از تاثیرگذارترین‌های وجود آنی است که آنها دم ازآن می‌زنند… وبرای همین هاشمی رفسنجانی هر کلامی که بگویدعده‌ای در تلاش هستند تا علیه او بتازند و البته مطمئنا این چیز جدیدی نیست….

  1. 3.1

   محمود

   احسنت …. اینها ۸ سال زمامداری دولت پاکشان همه خواب بودند. الان بیدار شده اند برای اینکه خودی نشان دهند بجای خدمت به مردم و اخلاق مداری شروع به دشنام دادن به هاشمی با سوء استفاده از روستاییان کردند. خدا همه دلواپسان را به راه راست هدایت فرماید. یا حق
   ___________
   یاشیل وطن: ببخشد شما یک کلمه دشنام در متن این خبر نشان دهید. در ضمن در خصوص خدمت به مردم کافیست با بقیه روستاهای شهرستان مقایسه کنید متوجه میشوید چقدر کار شده. بزودی گزارشی از عملکرد هم ارائه میشود.

   1. 3.1.1

    دولت آبادی

    آقای نصیری عزیز شما که اینقدر ادعایتان میشود چرا جرات ندارید همه ی نظرات رو بذارید نظراتی که توش هیچ توهینی نیست و فقط حرفه…..
    _________
    دوست عزیز بنده حقیر ادعای خاصی ندارم. لابد بد برداشت کردید. اما هر سایتی در انتشار نظرات کاربران اختیار دارد. همانطور که شما اختیار دارید گمنام نظر بنویسید. شما خود را معرفی کنید؛ فحش هم بدین بنده منتشر میکنم. در ضمن اینقدر از طرف مردم حرف نزنید. ماهم جزئی از مردم هستیم. و مردم خوب میدانند چی به چیست . یاعلی

    1. 3.1.1.1

     دولت آبادی

     آقای مدیر سایت، آقای مهندس و آقای دلواپس دیدی نمیتونی همه نظرات را انعکاس بدی. با اینکارهایت حق نداری به مسئولی بگی که پاسخگو باشد جاییکه که نظرات خوانندگان را گزینشی و باب میلت انتخاب می کنی چه توقعی از سایرین داری فقط ادعا و ادعا و ادعا که این ادعایتان گوش عالم را کر کرده. کمی خضوع کمی افتادگی و کمی وجدان . جای دوری نمیره پل صراط بدردت میخوره.

 3. 2

  محمد

  نمی دانم از وظائف عضو شورای یک روستا اظهار نظر در مورد مسائل سیاسی و واکنش در مقابل اظهارات کسی که زمانی شخص دوم کشور و در واقع دست رأست امام بوده میباشد یا نه من که چنین تکلیفی رو در قوانین أعم از اساسی و عادی ندیده ام چنانچه باشد تقاضای راهنمایی دارم بهتره عزیزان به فکر مشکلات روستایشان من جمله نداشتن مرتع کافی برای دامداران خود !!!!!باشند و پاسخگوی اقدامات قبلی خود در این زمینه باشند
  ____________
  دوست عزیز… شورای اسلامی نماینده یک روستاست و حق دارد از جایگاه روستائیان دفاع کند/ ایشان قبل از اینکه عضو شورا باشند یک رزمنده و جانباز و سرباز ولایت هستند/ بیان دیدگاه الزاما به این معنی نیست که ایشان از پیگیری مشکلات روستا غافلند. و صد البته که بسیار هم تلاش میکنند/ شورای اسلامی در مورد مرتع و ییلاق چنان تلاش کرده که یک پرونده سه بخشی برای اولین بار در استان برای یک روستا تشکیل شده است منتها گذشتگان کوتاهی کرده اند و الان کار سخت شده/ شما در جلسه ای که شورای اسلامی جهت دیدار با مردم و گزارش تشکیل داده بود، تشریف داشتید؟؟؟!!

  1. 2.1

   سامان

   برادر میزان حال فعلی افراد است.شریعتمداری هم یک روزی مرجعیت عام شیعه بود.یادتان هست با امام و انقلاب چه کرد؟رجوی ها هم روزگاری در خط مقدم انقلاب بودند!! رجوی ها و امثال منتطری و مهدی هاشمی و بگیر بیا تا اکبر گنجی ها و …که همه جزو مبارزان انقلابی بودند ولی به کجا رسیدند؟

 4. 1

  ابوسعید

  عزت و شرف که امامش یک تار موی کوخ نشینانش ارزنده تر از دریا دریا کاخ نشینی می داند باخزعبلات عده ای که منافعشان تاج و است فروخته نمی شود…
  طلحه و زبیرهای زمانه چه بر سر دارند که اینگونه مستضعفتان یک ملت را که نور دیدگان امام و رهبری عظیم الشأن هستند دل شکسته می کنند

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved