پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

4 Comments

 1. 3

  عبدا ...

  ای بابا یاشیل وطن جان ! با این برو بچه های روزگار دعوا نکن بگو چشم تا خیالشون راحت بشه و دلشون خوش باشه . مشکلی نیست که آسان نشود . اینها هم بچه هستن بهشون حق بده . بالاخره تا حالا هر چی گفتن حرف حرف اونها بوده و بس و دل بچه را که نمی شکنند . ممنونم .

 2. 2

  همشهری

  احتمالا نام کسی را به جای خود بنویسند ارکجا تشخیص داده میشود نام درست است؟
  _________
  یاشیل وطن: در کل حق با شماست. منظور خبر مربوط به دولت آباد بود که چند کامنت حساس را میتوان از خود طرف نیز استعلام کرد و ما همه را میشناسیم. اما در کل سایت که نمیتوان همیشه نام واقعی نوشت.
  سپاس

 3. 1

  دولت آبادی

  دوست عزیز واقعا این مطلب نظر نداشته آخه پیش خودم یک نفر نظر گذاشت اما چون باب میلت نبود نذاشتی
  ____________
  یاشیل وطن: دوست عزیز نظرات تویهن آمیز یا تعریف و تمجید بدون معرفی خودتان منتشر نمیشود. قرار نیست هر کسی هر چیزی نوشت منتشر گردد. با معرفی خودتان سایت در اختیار شماست.

  1. 1.1

   دولت آبادی

   آقای مدیر سایت اگر سری به سایتهای معتبر یزنید بیشتر از ۹۰دصد نظران با نام ناشناس و مستعار گذاشته میشود و آنها هم همه را انعکاس میدهند اما اینکه یک سایت محلی بیاد و این حرف را بزند مورد قبول نیست. اگر مطلب قابل نشر است چه کار به اسم شخص داری باید انعکاس بدی. و یا اینکه جرات داشته باش بگو چون با افکارتان و نیز تفکرات بالاسری هایتان ناسازگار است انعکاس نمیدی. خلاص، چرا عذر و بهانه میاری دوستم خبر داری که نون سنگک دونه ای ۱۰۰۰تومانه . مردم عقل دارند و بین دوغ و دوشاب را میدانند. یا حق
   __________
   یاشیل وطن: حق با شماست. ما منظورمان تمام نظرات نیست. اما نظراتی که بر اساس احساسات و مشکلات شخصی باشه بهتره نامتان را بنویسید

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved