پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

7 Comments

 1. 4

  عبدا ...

  بسمه تعالی
  نصیری عزیز – یاشیل وطن جان !
  با سلام و خسته نباشید .
  احتراما عارضم که هر که هم نداند خدای عالمیان گواه و این حقیر شاهد بر مدعاست که حضرتعالی چقدر با تعصب منطقه ای تان در برخی از جلسات مصرا پیگیر مشکلات آن روستای خود بوده و هستید و همگان نیز نیک می دانند آنان که به صرف دستمال یزدی ، زیره به کرمان می برند تا مبلّغی به آقایان ایکس و ایگرگ برند یقینا جز آن چیزی نمی دانند و انتظاری هم بیش از این از آنان نیست و شما هم نباید ناراحت و دلسرد شوید چرا که به فرمایش امام راحلمان کار برای خدا دلسردی ندارد ؛ و ادب حکم می کند که به مصداق بارز و برجسته « من لم یشکر المخلوق و لم یشکر الخالق » همان اهالی قدر شناس نیز از زحمات بی وقفه و بی شائبه عالی نهایت تقدیر و کمال تشکر را داشته باشند و بر صحت مطلب همین بس که جنابعالی وقتی در مجلس و جلسه ای و یا معاشرت با مسئولی قرار می گیرید فرصت را مغتنم شمرده و خواسته شخصی تان نیز از کوپن خبرنگاریتان باز هم حل مشکلات روستایتان می باشد و این روحیه شما الحق و الانصاف قابل تقدیر و شایسته تحسین است . الله اعلم بالصواب و اجرکم عندالله و من الله التوفیق .
  با تشکر : عبدا… .

 2. 3

  علی

  سلام در موردکمک به مسجد امام زمان (ع)باهمت و جدیت پیش برویم اون مسجد مملو است از نفس های پیرقطب احرار مشهدی میرعباس اقا -هرکی این پیام مبینه به چند نفر از دوستانش اطلاع بدهدتا کمک شایانی به مسجد بکنیم تا مصداق ایه انما یعمر مساجدالله باشیم دست همتون می بوسم

 3. 2

  دولت آبادی

  بنده نیز اخیرا شنیدم به همت و پیگری سورای اسلامی پل روگذر دولت آباد ساخته میشود. آقای نصیری شما که مدام در حال پیگری این موضوع هستید آخرین وضعیت را گزارش کنید. آیا این پل کی آغاز میشه؟ این پل گلوگاه ماست. لطفا دست برندارید.
  موضوع دیگری که یادم آمد خواست تشکر کنم آسفالت جاده روستا بود که تازه شد. واقعا خیلی خوب شده. اما چهار باند آسفالت بشه دیگه میشیم اروپا.

  1. 2.1

   دولت آبادی

   دولت آبادی عزیز طرح فوق جزو طرحهایی است که از حدود ۲۰ سال پیش قرار بود ساخته شود که اخیرا هم اینکار با پیگیریهای نماینده مردم و همچنین پیگیریهای شبانه روزی فرماندار و همچنین بخشدار مرکزی جناب آقای امیری راد شروع شده و مطمئن باشید که اگر شورا هم نبود اینکار جزو برنامه های دولت و نماینده مردم بود چرا که این طرح تنها اختصاص به دولت آباد نداشته و بلکه چندین روستا در این امر ذینفع بوده و اگر هم پیگیری بوده علاوه بر مسئولین دولتی و نماینده اعضای شورای روستاهای دیگر هم پیگیر بودند و نیازی نیست اعضای شورای دولت آباد اینکار را تنها به نام خود مصادره کنند.
   ___________
   انتظار سوختن و ترک برداشتن امثال شما هست. اگر چنین است در کل استان چندین روستا در انتظار این پروژه اند. پس چرا در مرند؟ اگر چنین است در مرند چندین نقطه از جمله اردکلو و کندلج نیز در انتظارند پس چرا راه دولت آباد؟
   بروید و از شهردار و بخشدار و فرماندار و نماینده بپرسید چه کسانی در دو سال گذشته زندگی و وقت خود را صرف این کرده اند که روگذر راه دولت آباد در اولویت ذهن همین مسئولین عزیز باشد. مطمئنا بدون عنایت این عزیزان کاری نمیشود اما مهم این است که شورای دولت آباد پیگیری کرده است. تصاویر و فیلم های راه بندان و اخبار مشکلات جاده را بی اثر میدانید؟
   البته ما انتظاری هم نداریم که شما گل گردنمان بیاندازید
   یاعلی

 4. 1

  محبی

  اینجانب از شورای اسلامی و دهدار محترم تشکر دارم. محله ما بعد از سالها در حال گشایش است و خانه های قدیمی در حال نوسازی است و شورا و دهداری نیز با کمک مالی و کمک به اهالی خیابان ولیعصر ( شاهوردی سابق) را رسیدگی میکنند. اخیرا محله هایی که اهالی آن ها درخواست جدول گذاری کرده اند یکی پس از دیگری در حال ساخته شدن است. محله ما نیز درخواست دادیم. لطفا این جدول را احداث کنید تا شاهد آبگرفتگی و گل ولای نباشیم. بنده به این شورا افتخار میکنم.

  1. 1.1

   همشهری

   اگر پیگیری های دکتر حسن نزاد نبود این طرح الان پوسیده بود.شورای دولت اباد هیچ کاری برای به سرانجام رساندن این پل روگذر نکرد.لطفا بلوف نزنید و واقعیات خدمت نماینده محترمتان را به مردم بازگو کنید
   __________
   نصیری: تلاشها و پیگیری های برخی مسئولین از جمله نماینده محترم قابل کتمان نیست. اما نماینده تا وقتی شورا حرکت نکنه یادش هم نمی افته چنین پروژه هایی. این یک واقعیت است. باید به اطلاع نماینده رساند، پیگیری کرد و موضوع را رها نکرد تا نماینده و دیگر مسئولین بیایند و کاری کنند. لابد این کارها را شما کردید و شورای دولت آباد خبر نداشته!!!!. دوست عزیز اگر دلتان برای دولت آباد و آینده آن میسوخت چنین علیه شورای خود نمی تاختید. حرفی ندارم تا دیگران پاسخ شما را بدهند.

   1. 1.1.1

    مهدی

    آقای نصیری فکر نمیکنم………. تو این روستا تاثیرگذارید. والسلام…
    ___________
    نصیری: حرفی ندارم. ان شاءالله گزارش از عملکرد شورا در همین سایت ارائه میشه. دوستان تا حد امکان تلاش کردند. انصاف هم خوب چیزی است.

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved