پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

6 Comments

 1. 6

  marandi

  خبر اول درسه
  قاتل توسط همسایگان که یکیشون هم همین خانواده مقتول بوده با جمع آوری امضاء و استشهاد نامه چندی پیش علیه قاتل که روانی است شکایت کرده بودن و قاتل هم کارت قرمز داره.

  درسته هر دوشون همسایه ما هستند و همه چیز را ما خودمان نکته به نکته میدانیم ولی تصمیم گیرنده قاضی پرونده ست.
  هر کی باورش نمیشه بیاد آدرس قتل خ بهشتی حوالی مسجد آل یاسین
  خبرنگار یاشیل وطن واقف ترین رسانه محلی است و بر خلاف دیگر رسانه ها خبرهای ریز و درشت رو صریح تر مینگارد
  زنده باد یاشیل وطن

 2. 5

  موسوی

  با سلام
  باز هم مرند باز هم قتل باز هم اختلال فک کنم هر ماه ۵یا ۶ مورد چاقو کشی و قتل داریم شاید همین قربانی روزی عزیزترین فرد ما باشه …. خدا از همه خانواده ا دور کند و داغ هیچ جوانی رو بر دل خانواده اش نزارند.

 3. 4

  عبدا ...

  دوست عزیز ! درست است که رسانه منبع مطمئنی است اما معصوم نیست که بی خطا باشد بالاخره هر چه باشد برخی اخبار بر پایه روایات و نقل قولهاست و مخبر نیز راوی آن و ادله قاضی هم مستند به قراین و شواهد و مدارک نه اخبار مخبر . با تشکر : عبدا… .

 4. 3

  ramin

  سلام یاشیل وطن
  از جسارت بنده دلگیر نشوید عرایض بنده را دقت کرده باشید عرض کردم گاهی اوقات!!! اینکه به تولید سریع خبر تلاش میکنید قابل ستایش و محترم اما خبر تولیدی باید طوری باشد که وقتی برای بیانش در بین عامه استناد به اسم یاشیل وطن میشود دیگر از وثوق آن مطمئن باشیم یعنی استناد به نام خبرگزاری یعنی خبر تمام و کمال!
  همین تغییرات جزئی از دیدگاه شما کلی نقطه مجهول در اذهان مردم میسازد
  سپاس
  ___________
  یاشیل وطن: نظرات دلسوزانه دوستان چون شما مشوقی برای افزایش فعالیت و بهبود اخبار میشود. مجددا از عنایتتان سپاسگذاریم.

 5. 2

  ramin

  یاشیل وطن سلام
  جناب مهندس نصیری عرض ادب
  به اقتضای احترام و اهمیت خاصی که به پایگاه خبری یاشیل وطن به عنوان پایگاه اختصاصی خبر مرند قائلم لازم دانستم نکته ای متذکر شوم
  برادر گرامی شما بر کسوت خطیر خبرنگاری واقفید و تخصص لازم را در این حیطه دارید اما گاهی اوقات به هر دلیلی که برما معلوم نیس اقدام به تولید خبر بدون استناد به منبع موثق و تنها از زبان مردم انهم ماشالله مردم شایعه پسند مرند مینمایید اخرش هم میشود تکذیب و تصحیح و صدالبته زیر سوال رفتن برخی مسائل!
  به عنوان یک مخاطب و دوستدار شما و علاقه مند به پیگیری اختصاصی اخبار مرند استدعا میکنم قبل از تولید خبر به وثوق منابع توجه لازم را داشته باشید و از انتشار اخبار ضد نقیض کوچه بازاری خودداری نمایید
  جسارت حقیر را بر بزرگواری خود چشم بپوشید
  باسپاس فراوان از بذل توجهتان
  ____________
  یاشیل وطن: دوست گرامی سلام. حرف شما کاملا متین و قابل احترام. اما نکته ای که هست اولا یاشیل وطن شاید در ظول سال یک یا دومورد چنین مسدله ای پیش بیاید و شما طوری بیان کرده اید که انگار هر روز این اتفاق در یاشیل وطن روی میدهد. متاسفانه ریشه این اشکالات جزیی هم در عدم همکاری نهادهای امنیتی است. لذا ما برحسب وظیفه رسانه ای خود مجبوریم خودمان اطلاعات جمع آوری کنیم. در این خبر تغییر چندانی با اصل خبر نداریم. شما این مشکلات را بگذارید به حساب علاقه و تمایل ما در اطلاع رسانی سریع. سپاس از عناییتان.

 6. 1

  مرند

  قاتل درسلامت کامل به سرمیبره واصلا دیوانه نیست خیلیم سالمه…………….

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved