پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

3 Comments

 1. 3

  همشهری

  لالایی وعده‌ها و خواب شیرین ورزشگاه های نیمه تمام شهرستان مرند
  ورزشگاه نیمه تمام مرند
  شناسهٔ خبر: ۲۸۹۳۶۶۱ – دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴ – ۱۰:۵۶
  استانها > آذربایجان شرقی
  مرند- دو استادیوم نیمه تمام در مرند ساخته می شود که عملیات اجرایی هرکدام به دلایلی نامعلوم متوقف شده و بی تدبیری در احداث آنها بیداد می کند و جوانان می پرسند این استادیوم ها چه زمانی افتتاح می شوند.

  خبرگزاری مهر – گروه استان‌ها: اگر در این سال ها گذرتان به خروجی های شهر مرند از طرف جلفا و تبریز افتاده باشد با پروژه های ۱۹ساله ای بنام ولیعصر(عج) و ۱۰ساله دیگری مواجه می شوید، پروژه های که از سوی مسئولان به باد فراموشی سپرده شده است در حالی که جوانانی آرزو داشتند در این دو استادیوم اوقات فراغت خود را سپری کنند و مشغول فعالیت های ورزشی شوند اما حالا دیگر کم کم پیر می شوند و نای ورزش کردن هم ندارند، حتی بازدید وزیر ورزش دولت یازدهم هم نتوانست تحرکی جدید در ساخت این استادیوم ها ایجاد کند .

  ورزشگاه نیمه تمام مرند

  نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی نیز در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه امکانات ورزشی مرند جوابگوی نیازهای این شهرستان نیست، گفت: شهرستان مرند دومین شهر بزرگ آذربایجان شرقی است که متاسفانه زیرساخت های ورزشی لازم در آن ایجاد نشده است .

  محمد حسن نژاد افزود: شهرستان مرند دارای یک ورزشگاه بنام حضرت ولی عصر(ج) درحال احداث بوده که متاسفانه ساخت آن به دلایل واهی چون عبور برق فشار قوی از مکان ورزشگاه بلاتکلیف رها شده و استادیوم جدیدی به جای آن در سال ۸۵ در ورودی مرند از طرف تبریز جایگزین و متاسفانه منابع مالی ورزشگاه قبلی از ردیف ملی خارج می شود.

  ورزشگاه نیمه تمام مرند

  وی در ادامه می گوید: برای ادامه ساخت ورزشگاه ولی عصر (عج) باید از منابع استانی اعتبارات لازم تخصیص یابد که بنا به دلایلی اینکار صورت نمی گیرد چرا که متاسفانه منابع استان در جاهای دیگری هزینه می شوند و بواسطه همین رویکرد اعتباری به شهرستان ها تخصیص نمی یابد.

  اعتبارات تخصیص داده شده به پروژه جایگزین ورزشگاه ولی عصر (عج) به علت اشتباه مسئولان وقت در انجام ندادن استعلامات لازم به خزانه برگشت داده شد
  نماینده مرند و جلفا در رابطه با ورزشگاه جدید مرند نیز که با ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی وضعیت نامشخصی دارد، خاطر نشان شد: هر چند مشکل معارض این پروژه بعد از پیگیری های لازم و با مساعدت شهرداری مرند حل شد اما متاسفانه قبل از حل این مشکل، اعتبارات تخصیص داده شده به پروژه بعلت اشتباه مسئولان وقت در انجام ندادن استعلامات لازم به خزانه برگشت داده شد.

  ورزشگاه نیمه تمام مرند

  ورزشکاران مرندی منتظر اتمام احداث ورزشگاه مرند هستند

  داود جعفر یامی ورزشکار مرندی نیز در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص امکانات ورزشی موجود برای افرادی مانند او در این شهرستان گفت: از سال ۷۵ ورزشکاران مرندی منتظر اتمام احداث ورزشگاه ولی عصر (عج) بودند که با وجود کلنگ زنی یک ورزشگاه دیگر بجای آن در سال ۸۵، متاسفانه در حال حاضر ساخت و ساز در هر دو استادیوم در رکود کامل به سر می برد .

  وی در ادامه گفت: با این شرایط برای من و تک تک شهروندان مرندی این سوال مطرح هست که چطور ورزشگاه شهرستان های کوچکتر و برخوردارتر مورد بهره برداری قرار می گیرد اما ساخت دو استادیوم در دومین شهر بزرگ آذربایجان شرقی هنوز اندر خم یک کوچه باقی مانده است.

  با تمام این تفاسیر شهروندان مرندی امیدوارند ضرب المثل «هر وقت ماهی را از آب بگیری، تازه است» مصداقی عملی در مورد استادیوم های نیمه کاره و به خواب رفته دومین شهر بزرگ آذربایجان شرقی یابد و مسوولان با اجتناب از تصمیمات غیر کارشناسی و انجام اقدامات عاجل برای اتمام حداقل یکی از این استادیوم ها، جوانان و ورزشکاران علاقمند این شهر را بیش از این از داشتن مکانی استاندارد و در خور نام و شان شهر خود محروم نگذارند چرا که شهرستان مرند نیز همانند سایر مناطق استان و کشور دارای ظرفیت های قابل اعتنا بویژه در حوزه ورزش است که بالفعل شدن آنها نیازمند ایجاد بسترهای لازم چون زیرساخت ها و امکانات فیزیکی است./

 2. 2

  عبدا ...

  سلام .
  چی بگم ولله .
  خودتان نگاه کنید .
  آیا هفته دولت نبود کارکنان نماز خوان نبودند یا به نماز جمعه نمی رفتند که اومدند اونهم تو لیست نوشتند ؟ اینهمه نمازگزار که واقعا تو این نماز جمعه ها که هر هفته زحمت میکشند و می آیند واقعا کی اند ؟ آیا کارمند نیستند ؟

 3. 1

  همشهری

  کاش به مسائل فرهنگی هم توجهی میکردند وبه صورت نمادین کلنگ زنی موزه هنرهای معاصر را در برنامه میگنجاندند تا پس از مدتی مثل دروازه قران ویادمان شهدا گمنام فراموش نمیشد!!!

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved