پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

8 Comments

 1. 6

  دلسو ز مرند

  ایجاد منطقه ویژه اقتصادی مرند بعد از وعده وعید های فروان تاکنون عملی نشده بنظر میرسد به تاریخ سپرده شده نوه نتیجه در کتاب تاریخ مرند خواهند خواند روزی در مرند منطقه ویژه اقتصادی می خواستند تاسیس نمایند

  1. 6.1

   عزیز دل برادر

   عزیزم !
   سلام .
   یه چیزی با تدبیر گفته شده که امید وار باشید نه اینکه باور کنید . ممنونم .

 2. 5

  یونس

  من که در مصوبه سفر استانی رئیس جمهور تصویب بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی را ندیدم
  اگر آقای فرماندار مستنداتی دارند لطفا مستند به مردم اعلام کنند و تاریخ و زمان اجرای آن را هم بگویند. با تشکر

 3. 4

  مهدی

  بیمارستان ۵۰ ساله مرند تعطیل و چارت سازمانی آنحذف شده!!! اونوقت وعده سر خرمن می دهند!! طبق میانگین کشوری مرندباید ۳۶۰تخت بیمارستانی داشت!! در حالیکه با حذف بیمارستان رازی به ۱۰۰ تخت کاهش یافته است!!! خیلی جای تاسف است!!! فرماندار سابق به هیچوجه زیر بار تعطیل شدن بیمارستان رازی نرفت…

 4. 3

  عزیز دل برادر

  سلام .
  ای بابا اینا تازه ادعا می کنند ، کیه که اجرا کنه ؟ با کدوم اعتبار ؟ بعد از سالها دوندگی تازه بیمارستان مرند با چنین شرایطی بعد از سالها پیگیری از زمان نمایندگی کریم شافعی به این وضعیت افتتاح شده و شروع به کار کرده است . حالا اگه اینا این ادعا را بکنند فکر کنم با این اوضاع اعتبارات این دولت ، فرزندان ما بعد از بیست شاهد کلنگ زنی آن هم باشند . پس بی خیال بابا . ممنونم .

 5. 2

  همشهری

  مراغه به دومین قطب درمانی آذربایجان شرقی تبدیل می‌شود
  استاندار آذربایجان شرقی گفت: شهرستان مراغه به عنوان قطب درمانی آذربایجان شرقی پس از تبریز بوده که نیاز است در راستای افزایش کیفیت درمانی در این شهرستان تلاش شود.

  به گزارش آناج به نقل از تسنیم، اسماعیل جبارزاده، صبح امروز، همزمان با هفته دولت، در سفر خود به مراغه، با اشاره به این که مراغه دومین قطب درمانی استان است، اظهار داشت: شهرستان مراغه به عنوان دومین قطب درمانی آذربایجان شرقی پس از تبریز بوده که نیاز است مسئولان در احیای آن تلاش کنند.

  وی با اشاره به این که دانشکده علوم پزشکی مراغه به صورت مستقل از مرکز استان مدیریت می شود، افزود: این فرصت خوبی است تا این شهرستان ظرفیت‌های درمانی خود را مطرح کند.

  استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که بر اساس گزارش‌های رسیده از دانشکده علوم پزشکی مراغه مبنی بر وجود برخی مشکلات درمانی در این شهرستان، تصریح کرد: یکی از مشکلات موجود در این شهرستان نبود فضای مناسب درمانی و همچنین کمبود تخت بیمارستانی در بیمارستان‌های این شهرستان است.

  جبارزاده افزود: پیگیری مشکلات موجود در حوزه درمان مراغه در دستور کاری استانداری آذربایجان شرقی قرار می‌گیرد که تلاش می‌کنیم با تخصیص اعتبارات کافی، مشکل فضای مناسب و کمبود تخت درمانی در این شهرستان برطرف شود.

  اسماعیل جبارزاده، در ادامه، با اشاره به پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان اظهار کرد: بر اساس بودجه بندی‌های صورت گرفته در استان، پروژه‌های بیمارستان سینا و ورزشگاه پنج هزار نفری مراغه در اولویت قرار دارد و تا پایان سال ۹۴ مراحل احداث آنها پایان یافته و شاهد افتتاح آن خواهیم بود.از دومین شهر بزرگ استان یعنی مرند مظلوم چه خبر؟

 6. 1

  همشهری

  ایجاد منطقه ویژه اقتصادی بناب

  وی ایجاد منطقه ویژه اقتصادی بناب را یکی از زیرساخت‌های سند توسعه و تدبیر شهرستان نام برد و خاطرنشان کرد: برای ایجاد این مرکز نیاز به توسعه شهرک صنعتی بناب بود که توانستیم فاز دوم توسعه این شهرک را در ۱۰۰ هکتار زمین کلنگ زنی کرده و شاهد ایجاد واحدهای تولیدی در این شهرک باشیم.

  فرماندار بناب تصریح کرد: تبدیل یک هزار و ۲۰۰ هکتار از اراضی شهرستان بناب به آبیاری قطره‌ای در سند توسعه و تدبیر شهرستان پیش‌بینی شده است که در عرض چهار ماه توانستیم یک هزار هکتار آن را محقق کنیم و همزمان با هفته دولت ظرف این هفته کلنگ اجرای این طرح با صرف اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال در بناب به زمین زده خواهد شد. اقای فرماندار ونماینده محترم از منطقه ویژه شهرستان ویژه مرند چه خبر؟!!!

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved