پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

4 Comments

 1. 4

  همشهری

  بزرگترین پردیس سینمایی شمالغرب کشور در مراغه احداث می شود
  رییس حوزه هنری آذربایجان شرقی گفت: بزرگترین مجتمع فرهنگی و پردیس سینمایی شمالغرب کشور در مراغه احداث می شود.

  به گزارش آناج، حسن میلانی، روز یکشنبه در آیین هماهنگی احداث پردیس سینمایی مراغه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پردیس در زمینی به وسعت دو هزار متر مربع با امکانات مختلف خدماتی و فرهنگی از جمله سالن سینما، هایپر مارکت فرهنگی، گالری، شهربازی و مکان های ترویج فرهنگ و هنر سبک زندگی اسلامی احداث می شود.
  وی با اشاره به اینکه این پردیس در سال جاری و با مشارکت این حوزه و شهرداری مراغه اجرا می شود، اظهار کرد: این مکان تفریحی و فرهنگی در راستای سیاست های کلان کشور در راستای ارتقای زیرساخت های محتوایی، سخت افزاری و نرم افزاری این شهرستان اجرا می شود.
  رییس حوزه هنری آذربایجان شرقی گفت: این حوزه در راستای سیاست های کلی جهت کیفیت دهی به مباحث سخت افزاری و نرم افزاری سینماهای استان، احداث پردیس های سینمایی در تمامی شهرستان ها را در برنامه کاری خود قرار داده است.
  میلانی، ادامه داد: با توجه به پتانسیل های موجود هم اکنون احداث این پردیس ها در چهار شهرستان تبریز، مراغه، مرند و سراب در اولویت کاری این حوزه بوده و احداث پردیس سینمایی قدس تبریز به ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است.
  وی یادآوری کرد: برای اجرای پردیس سینمایی تبریز حدود ۴۰ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده که تا کنون حوزه هنری با استفاده از اعتبارهای استانی هفت میلیارد ریال آن را هزینه کرده و شهرداری کلانشهر تبریز نیز متعهد به ادامه اجرای آن شده است.
  رییس حوزه هنری آذربایجان شرقی گفت: احداث پردیس سینمایی فرهنگی مراغه نیز دومین طرحی است که با همکاری مدیریت شهری در دستور کار قرار گرفته و تا پایان سال عملیات احداث آن پس از طراحی نقشه های عمرانی آغاز می شود.

 2. 3

  محمد

  آیا از این طرح ها چیری هم عاید جوانان بیکار شهرستان مرند می شود؟؟؟؟

 3. 2

  عزیز دل برادر

  یاشیل وطن جان !
  سلام .
  لطفا از آقای شهردار محترم بپرسید که در زمینه برنامه های فرهنگی و هنری دارای مجوز رسمی از وزارت متولی و مجری نظرشون چیه ؟
  ظاهرا در برخی سایتها می بینیم که می نویسند برخی مراسمات و برنامه ها فاقد مجوز از ادارات مجری و متولی امر است .
  ممنونم .

 4. 1

  همشهری

  باسلام/لطفا پیگیر طرحهای فرهنگی مصوب شورای شهر برای اجرا از طرف شهرداری چون دروازه قران-یادمان شهدای گمنان-همایش مفاخر ماندگار مرند-مجتمع فرهنگی وهنری وورزشی شهرداری مرند وفرهنگسرای مرند و… نیز باشید باتشکر

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved