پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

8 Comments

 1. 5

  همشهری

  چه خبر از این پل؟چرا کار خوب پیش نمیرود پروژه راکد شده است؟
  ________________
  طبق پیگیری ما در حال تجهیز و انتقال ماشین آلات هستن. اگر تا چند روز دیگه حرکتی نباشه وظیفه رسانه ای خود را انجام خواهیم داد. متشکر از شما.

 2. 4

  hamid

  شهردار مرند در مورد این پروژه گفت:هزینه تخصیص یافته و لازم برای این طرح عمرانی ۱۴ میلیارد تومان است که به طول حدود ۱۰۰۰ متر، عرض ۸ متر و ارتفاع ۱۲ متر ساخته خواهد شد.
  این سخن اقای شهردار بود.
  حال به بنری که نصب کردند نگاه کنید.
  طول و عرض و حتی هزینه رو هم متفاوت گفتند.
  خدا به خیر کنه اخرش رو….
  ایشالله موفق باشند.
  ــــــــــــــ
  یاشیل وطن: طول عرض که درست گفتن اما تفاوت قیمت گفته شده با مبلغ روی بنر مربوط به هزینه لازم برای تملک زمین ها و منازل پیرامونی است. والا هزینه خود پل همونه که در روی بنر نوشته شده اشت.

  1. 4.1

   عزیز دل برادر

   جان دلم !
   سلام .
   تو چقدر ساده ای ؟ بین حق و باطل بقول فرمایش حضرت علی (ع) چهار انگشت فاصله هست . حالا فهمیدی چی شد ؟ ممنونم .

 3. 3

  شهروند

  با سلام تعدادی افراد غیر مسول در عکس ها دیده می شود که ارتباطی به موضوع ندارند.مثلا اقای….. در یکی از عکسها رویت می شود.این گونه افراد ایا سیاهی لشکر هستند یا عقده عکس گرفتن دارند؟

 4. 2

  اسماعیل مختاری

  با سلام و با کمال احترام,
  از تلاشهای بی وقفه جناب آقای دکتر حسن نژاد نماینده جوان,محبوب و توانمند شهرستان مرند در تامین و تخصیص بودجه پل روگذر دهستان دولت آباد صمیمانه متشکرم.
  از کلیه مسولین و مدیران استان و شهرستان به ویژه از جناب آقای مهندس کرمی معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند که در این امر یار و یاور همه بودند تقدیر و تشکر ویژه دارم.
  از اهالی, دهیار و اعضای محترم شورای اسلامی دولت آباد به خاظر پیگیری مستمر این موضوع نیز سپاسگزارم.
  اجرکم عندالله با تشکر
  اسماعیل مختاری دولت آبادی
  مدیر کل دفتر امور سهام عدالت سازمان خصوصی سازی کشور

  1. 2.1

   عادل

   اگر این پل یک طرح ملی بود پس چرا آن را به پای این و آن می نویسید.جهت اطلاح دوستان باید گفت اعتبار این پل سالها قبل در ردیف بودجه مشخص شده بود و تامین ان حاصل زحمات شورای محترممان هست که شبانه روز می دویدند و نه هیچ کس دیگه.از اقای مختاری بعید است که زحمات شورای پرتلاش را در این زمینه نادیده بگیرند و ششدانگ سند این پل را به نام دیگرانی بنویسند.در ضمن در قبال زحمت هایی که مردم دولت اباد برای نظام و انقلاب کشیده اند و خون هایی که جوانانشان داده اند و بی خوابی هایی که پدرانشان در جهت حراست از انقلاب اسلامی به جان خریده اند اختصاص تنها چند میلیارد تومن برای پلی که سالها پیش باید ساخته می شد قطره ای است در مقابل یک اقیانوس.لطفا واقعگرا باشید.بقیه مسولان احترامشان مستدام ولی چرا کاری میکنیم و حرفی می زنیم که بعدها برایمان منتگذاری کنند.از اقای نصیری ها انتظار هست صریحا بگویند که برای دریافت اعتبار این پل چه دوندگی هایی که با بقیه همکارانشان نداشتند تا جلوی بهره برداری های سیاسی از این ماجرا گرفته شود.بدرود
   ـــــــــــــــــ
   صابر نصیری: ضمن تشکر از شما،
   ۱- تا حد ممکن سعی شده این پل به نام کسی نوشته نشه
   ۲- بنده اطلاع کامل دارم از دوس ال پیش کل این دوندگی ها از صر شروع شد و هرچند قبلا پیگیری هایی شده اما نتیجه نداشته است و تنها چند برگ کاغذ بود که در حد استان مطرح شده بود.
   ۳- بنده و دوستان شورای دور چهارم دولت آباد از آغاز این دوره موضوع پل را به جد پیگیری کردیم وانصافا هم آقای حسن نژاد و هم آقای کرمی فرماندار ( از زمان ورد به فرمانداری) قول همکاری و پیگیری دادند و انصافا تلاش کردند.
   ۴- حقیقتا اگر این پل از تهران وزورات حل نمیشد نتیجه نمیداد لذا آقای نماینده کمک چشمگیری کردند و واقعا عملا این پیگیری را انجام دادند.
   ۵- واقعا دهستان دولت آباد در مشکل تردد قرار دارد و این پروژه گشایش گلوگاه تردد این دهستان بزرگ خواهد بود.
   ۶- شورای محترم شهر با تصویب این طرح حرکنی ماندگار و خیرخواهانه در تاریخ مرند انجام دادند و شهردار محترم نیز انصافا همکاری و جدیت لازم را دارند که جای تقدیر دارد.
   ۷- آقای مهندس مختاری نیز پروژه را به نام کسی ننوشتند بلکه طبق روال موجود و عرف همه جا، از مسئولین تشکر کردند.
   …. و نهایت اینکه مطمئنا بنده بعوان یک فعال رسانه ای و عضو شورای دولت آباد تا حد ممکن سعی خواهم کرد کسی بهره برداری خارج از حفق و عدالت نداشته باشه. یاعلی

 5. 1

  همشهری

  پل روگذر بنگین یا دولت اباد کاش اسمی انتخاب میکردند چون این پل به بنگین نزدیکتر است تا دولت اباد!
  ــــــــــــ
  پل دولت آباد میگن چون:
  – اینقدر دولت آبادی ها پیگیر شدن که مسئولین این پل را به نام دولت آباد شناختن
  – کلمه دولت آباد یا بنگین بخاطر نزدیکی نیست بلکه دولت آباد یعنی دهستان دولت آباد که شامل روستاهای دولت آباد، ابرغان، نوجه ده شیخلر، کوهناب، بنگین و هوجقان و البته ساری تپه و کروه های آجرپزی است.

  1. 1.1

   صمد

   اگر درست عنوان بشه پل مرند-بنگین هست نه دولت اباد.ملاک جغرافیاست نه پیگیری
   ـــــــــــ
   منظور دهستان دولت آباد هست با جمعیت ۱۴۰۰۰ نفر و بنگین هم با جمعیت ۶۰۰ نفر در این دهستان قرار داره. برای مثال جاده مرند تبریز را چرا نمیکن جاده تبریز – یام؟؟؟؟

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved