پر بازدید ها
ساعت

مطالب مشابه

5 Comments

 1. 4

  محمد

  مسئولین فقط بلدند مرند را با کلنگ هایشان شخم بزنند،در عمل چیزی نیست….

 2. 3

  مرندی

  کاش شهرداران سری هم به بزرگترین بازار شمالغرب کشور می زدند و از رونق کسب و کار و خرید و فروش مردم و توریست ها لذت می بردند. بازاری که اوایل گفته می شد مغازه ها رو ارمنستانی ها خریدن. بازار بزرگی که طولی نمیکشد که مثل پاساژ قصابی محل پخش عمده فروشها شود.

  1. 3.1

   عزیز دل برادر

   سلام .
   گوروشن کند بلدچی ایسته مز .
   ممنونم .

 3. 2

  عبد الله

  سلام .
  یاشیل وطن جان .
  لطفا از شهردار محترم بپرسید شهر مرند به غیر از آقای هاشمی مگر چند نفر شهردار دارد که این همه افراد بومی در مراسم حضور داشتند ؟ آخه شما نوشتید : « شهرداران شهرهای مختلف استان آذربایجانشرقی با حضور در شهر مرند ضمن برگزاری یک نشست مشترک ، از پروژه های شهرداری مرند بازدید کردند . » و ما هم علاوه بر شهردار مرند کلی افراد بی ارتباط با موضوع خبر را در تصاویر می بینیم ، آیا اینها کار و زندگی ندارند که در همه جا حضور دارند یا عشق تصویر دارند که می خواهند در همه جا دیده شوند ؟!
  ممنونم .

 4. 1

  همشهری

  ممنون از شهردار تلاشگرمان که مایه سربلندی شهرمان شده اند وامیدواریم طرح دروازه قران(شهر) ویادمان شهدا گمنام گه دو طرح فرهنگی مهم بوده ودر ورودی وسر شهر واقع شده هر چه سریعتر به بهره برداری برسد وپس از ان شاهد بهره برداری از اتاق بحران وادامه ۵۵متری وبیمارستان خصوصی وتله کابین وهتل و… باشیم

نظرات بسته شده اند

Designed by ** »» musavi «« ** © Copyright 2016, All Rights Reserved