مربیان حق‌التدریس فنی و حرفه‌ای پیمانی می‌شوند

مدیرکل امور اداری و منابع انسانی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور گفت: در حال حاضر ۴ هزار و ۸۷۶ نفر ظرفیت برای تبدیل وضعیت مربیان از حق‌التدریس به پیمانی در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور وجود دارد.

images (4)
به گزارش سایت یاشیل وطن به نقل از خبرگزاری صداوسیما ، علی فروزش امروز در برگزاری جلسه مصاحبه تخصصی تبدیل وضعیت مربیان حق‌التدریس مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان اردبیل با اعلام این خبر افزود:۴ هزار و ۸۷۶نفر ظرفیت برای تبدیل وضعیت مربیان از حق‌التدریس به پیمانی در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور وجود دارد که سهم استان اردبیل از این تعداد ۲۰۱ نفر بوده و باانجام مصاحبه تخصصی و مراحل لازم تلاش و جدیت بر این است تا وضعیت فعالیت آنها مشخص شود.
فروزش تصریح کرد: آزمون در دو بخش انجام می‌شود که بخش کتبی تخصصی آن برگزار شده و در بخش مصاحبه نیز افراد باید دارای شرایط خاص اعم از بومی بودن و داشتن مدرک تحصیلی مرتبط باشند و هر یک سال سابقه تدریس برای داوطلبان به عنوان امتیاز محسوب می‌شود.
مدیرکل امور اداری و منابع انسانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان کرد: براساس زمان‌بندی صورت گرفته، بعداز انجام مصاحبه‌ها و پس از گذراندن مراحل اداری و گزینش تا بهمن‌ماه امسال احکام پذیرفته‌شدگان صادر شده و تبدیل وضعیت آنها انجام می‌شود.
ختم خبر/